Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis (Limon) (GR50CLB2)

5,00
Marka : Grenade
Fiyat : ₺289,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    01.2020

  • Havale %5 İndirim

    274,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis Limon

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis Kreatin, Arjinin, Beta-alanin, SitrulinMalat, Taurin, BCAA amino asit türleri, ginseng, kafein, yeşil çay, turunç özlerinden formüle edilmiş kompleks bir Pre Workout ürünüdür. Özellikle antrenman öncesi kullanımla antrenman esnasında patlayıcı enerji sağlamak için tasarlanmış sert bir sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Grenade 50 Calibre içeriğinde bulunan Arjinin sayesinde NOX üretimini sağlar. Arjinin vücuttaki nitrik oksit gazını yükselterek performans artışını destekler.Ayrıca NOX kan damarlarını genişleterek kan dolaşımını hızlandırır ve kaslara daha fazla Oksijen taşınmasını sağlayarak kas gelişiminde önemli bir rol oynar.

Grenade 50 Calibre içerdiği Beta Alanin amino asiti ile laktik asit oluşumunu geciktirip performans artışınıza yardımcı olabilir. Ayrıca içerdiği kreatin sayesinde güç artışınıza yardımcı olarak hacimsel büyümenizide destekler. İçeriğinde bulunan Sitrulin malat da NOX için önemli bir amino asittir ve vücutta arjinine dönüşür. Bu nedenle Arjinin ve Sitrulin sayesinde büyüme hormonunu da tetikleyerek iyi bir Pre Workout un ötesinde hacimsel büyümeyi de ciddi olarak destekleyen bir Supplementtir.

Grenade 50 Calibre servisinde 275mg kafein içerir. Doğal uyarıcı olan kafein merkezi sinir sistemini uyararak antrenmandaki performans artışına da yardımcı olabilir. İlave olarak aynı şekilde antrenman öncesi performans artışına yardımcı olabilecek ginseng içermesi ile antrenman öncesi ve esnası için önemli bir takviye üründür.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis Antrenman performansını yükseltmek ve enerji için kullanıldığından kas kaybını engellemek için Protein tozları ile beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis 18 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir. Özellikle eğer erektildis fonksiyon ilaçları veya tansiyon bozukluklarını tedavi etmek için ilaç kullanıyorsanız, bu ürünü kullanmadan önce uygun bir sağlık uzmanına danışın. Hipotansiyon veya hipertansiyon, kalp, karaciğer, tiroid hastalığı, psikiyatrik hastalık, depresyon, astım, herhangi bir anemi formu, anksiyete bozukluğu, nöbet bozukluğu, aritmi gibi herhangi bir sağlık durumunuz varsa, prostat durumu veya MAO inhibitörü veya başka reçeteli ilaç (lar) kullanıyorsanız bu ürünü kullanmayın.

Bu ürün bazı hassas bireylerde hafif ciltte karıncalanma ve kızarıklıklara neden olabilir - bu etkin dozajlarda niasin ve beta alanin alımına karşı normal bir reaksiyondur. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Aşırı uykusuzluk, titreme, baş dönmesi, sinirlilik, baş ağrısı veya kalp çarpıntısı ortaya çıkarsa kullanmayı bırakın. Doğru diyet ve egzersiz programının bir parçası olarak 18 yaş ve üzeri sağlıklı kişiler kullanılmalıdır. Herhangi bir reaksiyon görülürse bir doktora başvurun..

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis Satın Al

Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis Grenade'nin kendi tesislerinde üretilmekte olup Ko Spor tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Ko Spor un bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Grenade 50 Calibre Pre-Workout 580 Gr-50 Servis ve diğer Grenade ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Öncesinde: 1 Servis

Servis : 1/2 Ölçek 11,6 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


Neden "50 Calibre"?
> Yüksek oranda Nox ürünleri içerir (Arginine –Taurin).

> Beta Alanin İçerir.

> 2:1:1 oranında Bcaa ( 200 Mg Lösin – 100 Mg Isolösin – 100 Mg Valin ).

> 1520 Mg Kreatin.

> Toz Formda ve Aromalı.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.