15 Ürün Mevcut

Grenade

Grenade

Grenade, 2010 yılında lansmanından bu yana hızla büyüyen, yenilikçi ve güvenilir bir spor performansı ve enerji markasıdır.

Grenade, benzersiz marka bilinci oluşturma ve pazarlama stratejileri ile ünlüdür ve hem spor beslenme sektöründe hem de küresel ticaret alanında çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Sonuç olarak, Grenade sadece dünyanın en hızlı büyüyen spor performansı / kilo kontrolü markası olarak değil, aynı zamanda bugün piyasadaki en heyecan verici spor beslenme şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Grenade Başarıları

2013, 2014 ve 2015 Yıllarının Avrupa Diyet ve Ağırlık Yönetimi Ürünü

 • 2015 Yılının Uluslararası Markası (ABD'nin en büyük web sitesi)
 • Yılın Fatburner'ı 2013, 2014
 • 2012 Yılının Ön Egzersizleri
 • Yılın Kırılma Markası ve 2014 Yılının En İyi Ambalajı'na aday gösterildi (ABD'nin web sitesi)
 • 2014 Girişimcisi (İngiltere finalisti)

  Grenade Sporcuları ve Üretim Kalitesi

  Dünya sınıfı sporcular, dünya standartlarında ileri düzey bir takviye ister. Team Grenade, dünya rekortmenleri, dayanıklılık sporcuları, profesyonel vücut geliştiricileri ve fitness modelleri gibi atanmış, atletik atletlerden oluşur.

  Grenade'de ayrıca, spor etkinliklerine ve spor rejimlerine tamamen bağlı olan bir marka sporcu grubu bulunmaktadır. Hedefleriniz ne olursa olsun, sporcular motivasyon sağlayacak ve bunlara ulaşmanıza yardımcı olacaklardır.

  Grenade ürünleri ISO9001 / cGMP Sertifakaları ve MHRA nın onayına sahiptir. En etkili ve güvenli ürünleri, kullandığı teknolojilerle pekiştirir. Grenade ürünleri yüksek kalitede hammaddesi ile standartların üzerindedir. Üretim bandından geçen ürünler düzenli olarak bağımsız kuruluşlarca denetlenmekte bu da markaya olan güveni arttırmaktadır.

  Grenade Öne Çıkan Ürünler

  Grenade ürün yelpazesinde Protein Tozu, Protein Bar, Proteinli içecekler, Creatine, Glutamin lerin yanında özellikle çıkışını sağlayan Grenade Thermo Detonator, Grenade 50 Calibre Pre-Workout, Grenade Defend BCAA ürünleri ile tüm Dünyada tanınan ve çeşitli ödüller alarak supplement sektöründe zirve yarışına ortak olmaktadır.

  Grenade Ürünlerini Satın Al

  Grenade ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Grenade ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız.

  Grenade, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

  Grenade ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.