• FA Nutrition Kilo ve Hacim 2 Kombinasyonu

FA Nutrition Kilo ve Hacim 2 Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           FA Nutrition
  • Ürün Kodu:     KOMB0004
  • Son K. Tarihi: 05/2020
  • 359 269,00 TL
  •   Havale ile: 255,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr - peynir altı suyu proteini konsantresi, peynir altı suyu proteini izolatı, hidrolize edilmiş peynir altı suyu proteini ve kazeine den oluşan 4 farklı protein kaynağı ve karbonhidrat lardan formüle edilmiş kas hücresi büyümesini, protein sentezini artırmayı ve egzersiz sonrası mikro hasarları geri kazanımını desteklemek için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Xtreme Mass Effect®'in her porsiyonu, kas kütlesinin büyümesini ve korunmasını desteklemek için 30 gram protein sağlar. Buna ek olarak, her porsiyonda, 148 g karbonhidrat, kaslar için temel enerji kaynağı bulunur; bu protein, enerji ihtiyacı için protein parçalanmasını önler. Hızlı ve yavaş sindirim proteinlerinin 4 farklı kaynağından oluşan bir karışımdan oluşur . Dolayısıyla, hızlı ve kalıcı bir protein kaynağı için misel protein ile (hidrolizat, izolat, konsantre) ve üç farklı tipte peynir altı suyu proteini içerir.

En iyi karbonhidratların karışımları olan: Vitargo, maltodextrin, mumlu mısır dan üretilmiştir. Bu karbonhidratlar, sabit bir enerji için glikojen rezervlerini derhal yeniden yapılandırmayı mümkün kılar. Xtreme Mass Effect, etkili kilo alımı ve kas kitlesi için gereken kaloriyi sağlar. Kas gelişimini ve gelişimini optimize eden glutamin amino asitini içerir . Glutamin ayrıca büyüme hormonunu uyarır. Kreatin monohidrat , içeriğiyle sporcunun enerji ve güç kazanımını sağlamasının yanında hücre hacim kaybını, toparlanmayı ve dayanıklılığı ve kas gücünü önemli ölçüde arttışına destek olur. Asimilasyonu kolaylaştıran ve sindirim problemlerini önleyen, sindirim enzimlerinin kompleksi olan Aminogen desteğinede sahiptir.

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels

Naturel Healthies Omega 3 60 Softgels Omega-3'lerin kalp sağlığına yararları bilinir ve hem bitki hem de hayvan formlarında bulunur. Alfa-linolenik asit (ALA), omega-3'ün bitki formudur. Keten tohumu, chia tohumu, ceviz ve kanola ve soya yağlarında bulunur. ALA önemlidir çünkü sadece diyetle elde edilebilir. Vücudumuz ALA yapamaz, bu da onu esansiyel yağ asidi haline getirir. 

Omega-3'ler aynı zamanda eikosapentaenoik asit (EPA), dokosaheksaenoik asit (DHA) içerir. EPA ve DHA, somon, ringa balığı, sardalya ve uskumru gibi soğuk-su yağlı balıklarda yaygın olarak bulunan omega-3'ün deniz formlarıdır. Bu yağ asitleri vücutta ALA'dan yapılabilir, ancak dönüşüm oranı iyi değildir. Bu nedenle ve EPA ve DHA'nın kardiyovasküler hastalığın önlenmesi ile güçlü bir şekilde ilişkili olması nedeniyle EPA ve DHA'nın önceden oluşturulması en iyi yoldur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.