• FA Nutrition Xtreme Mass Effect Kilo Ve Hacim Kombinasyonu

FA Nutrition Xtreme Mass Effect Kilo Ve Hacim Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           FA Nutrition
  • Ürün Kodu:     KOMB0003
  • Son K. Tarihi: 05/2020
  • 369 279,00 TL
  •   Havale ile: 265,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr - peynir altı suyu proteini konsantresi, peynir altı suyu proteini izolatı, hidrolize edilmiş peynir altı suyu proteini ve kazeine den oluşan 4 farklı protein kaynağı ve karbonhidrat lardan formüle edilmiş kas hücresi büyümesini, protein sentezini artırmayı ve egzersiz sonrası mikro hasarları geri kazanımını desteklemek için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Xtreme Mass Effect®'in her porsiyonu, kas kütlesinin büyümesini ve korunmasını desteklemek için 30 gram protein sağlar. Buna ek olarak, her porsiyonda, 148 g karbonhidrat, kaslar için temel enerji kaynağı bulunur; bu protein, enerji ihtiyacı için protein parçalanmasını önler. Hızlı ve yavaş sindirim proteinlerinin 4 farklı kaynağından oluşan bir karışımdan oluşur . Dolayısıyla, hızlı ve kalıcı bir protein kaynağı için misel protein ile (hidrolizat, izolat, konsantre) ve üç farklı tipte peynir altı suyu proteini içerir.

En iyi karbonhidratların karışımları olan: Vitargo, maltodextrin, mumlu mısır dan üretilmiştir. Bu karbonhidratlar, sabit bir enerji için glikojen rezervlerini derhal yeniden yapılandırmayı mümkün kılar. Xtreme Mass Effect, etkili kilo alımı ve kas kitlesi için gereken kaloriyi sağlar. Kas gelişimini ve gelişimini optimize eden glutamin amino asitini içerir . Glutamin ayrıca büyüme hormonunu uyarır. Kreatin monohidrat , içeriğiyle sporcunun enerji ve güç kazanımını sağlamasının yanında hücre hacim kaybını, toparlanmayı ve dayanıklılığı ve kas gücünü önemli ölçüde arttışına destek olur. Asimilasyonu kolaylaştıran ve sindirim problemlerini önleyen, sindirim enzimlerinin kompleksi olan Aminogen desteğinede sahiptir.

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules

Naturel Healthies Artichoke Milk Thistle 60 Capsules karaciğere doğal destek sağlamak ve sağlıklı sindirimde yardımcı olmak için, enginar çiçeği ve süt dikeni tohumundan ekstraktlar ile formüle edilmiştir 

Milk Thistle'ın aktif maddelerinden biri Silymarin olarak bilinen bir maddedir. Çalışmalar, Silymarin'in hepatik (karaciğer) hücrelerin dış hücre yapısını, toksinlerin hücrelere girmesini azaltmak için değiştirdiğini göstermiştir; Karaciğerin rejeneratif kabiliyetini ve protein sentezini uyararak yeni karaciğer hücrelerinin oluşumunu teşvik edebilir; Karaciğer hücrelerini oksidatif hasardan koruyabilecek bir anti-oksidandır.

Karaciğerden gelen atıkların ve artıkların ortadan kaldırılmasını destekleyebilir ve karaciğere zararlı maddeleri detoks özümsemesine yardımcı olabilir; Sağlıklı karaciğer fonksiyonlarının yönetimine yardımcı olabilir ve safra üretimini teşvik edebilir. Safra salgısının uyarılmasına yardımcı olabilir. Araştırmalar, Milk Thistle'ın normal sağlıklı insanlarda karaciğerin koruyucu, anti-inflamatuar ve doğal rejeneratif özelliklerine yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.