• FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 Gr

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           FA Nutrition
  • Ürün Kodu:     FANU0001
  • Son K. Tarihi: 05-2020
  • 279 259,00 TL
  •   Havale ile: 246,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr - peynir altı suyu proteini konsantresi, peynir altı suyu proteini izolatı, hidrolize edilmiş peynir altı suyu proteini ve kazeine den oluşan 4 farklı protein kaynağı ve karbonhidrat lardan formüle edilmiş kas hücresi büyümesini, protein sentezini artırmayı ve egzersiz sonrası mikro hasarları geri kazanımını desteklemek için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Xtreme Mass Effect®'in her porsiyonu, kas kütlesinin büyümesini ve korunmasını desteklemek için 30 gram protein sağlar. Buna ek olarak, her porsiyonda, 148 g karbonhidrat, kaslar için temel enerji kaynağı bulunur; bu protein, enerji ihtiyacı için protein parçalanmasını önler. Hızlı ve yavaş sindirim proteinlerinin 4 farklı kaynağından oluşan bir karışımdan oluşur . Dolayısıyla, hızlı ve kalıcı bir protein kaynağı için misel protein ile (hidrolizat, izolat, konsantre) ve üç farklı tipte peynir altı suyu proteini içerir.

En iyi karbonhidratların karışımları olan: Vitargo, maltodextrin, mumlu mısır dan üretilmiştir. Bu karbonhidratlar, sabit bir enerji için glikojen rezervlerini derhal yeniden yapılandırmayı mümkün kılar. Xtreme Mass Effect, etkili kilo alımı ve kas kitlesi için gereken kaloriyi sağlar. Kas gelişimini ve gelişimini optimize eden glutamin amino asitini içerir . Glutamin ayrıca büyüme hormonunu uyarır. Kreatin monohidrat , içeriğiyle sporcunun enerji ve güç kazanımını sağlamasının yanında hücre hacim kaybını, toparlanmayı ve dayanıklılığı ve kas gücünü önemli ölçüde arttışına destek olur. Asimilasyonu kolaylaştıran ve sindirim problemlerini önleyen, sindirim enzimlerinin kompleksi olan Aminogen desteğinede sahiptir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr hacimsel büyümeye kilo almaya destek olmak için kreatin, kas oluşumu ve kas korumaya destek için amino asit ve Glutaminlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr 16 yaşının altındaki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerde mide bulantısı, ishal, mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanmayı bırakınız. Önerilen dozajlarda kullanınız. FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr Satın Al

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr FA Nutrition’un Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal veÜmraniye de bulunan Mağazamızlardan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr ve diğer Fa Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .

Gainer Hakkında Genel Bilgi

Kilo arttırıcılar, kasları toplamanıza yardımcı olacak yüksek kalorili takviyelerdir. Değişik miktarlarda karbonhidrat, protein ve yağ, artı vitaminler, mineraller, tek tek amino asitler ve kreatin gibi diğer takviyeleri içerirler. Bir kilo aldırıcı takviyenin porsiyonu 320 kaloriden 1.000 kaloriye ve 16 gramdan 60 gramdan fazla proteine sahip olabilir. Tipik olarak, su veya süt ile karıştırılır ve bir egzersizden önce veya sonra tüketilir.
Kas yapmaya çalışırken, diyetinizde daha fazla kalori almanız gerekir. Kilo alımını desteklemek için yüksek kalorili bir diyet yaş ve cinsiyete bağlı olarak günde 2.200 ila 3.200 kalori arasında değişir. Bu kalori gereksinimlerini karşılamakta zorlanıyorsanız, bir kilo aldırıcı takviyesi size yardımcı olabilir. Ancak, düşündüğünüz kadar kalori almanıza gerek kalmazsa ve yüksek kalorili takviye almaya başlarsanız, kas yığmaz ve kas kazanmazsınız. Herhangi bir kaynaktan çok fazla kalori almak - bir kas oluşturucu takviye bile olsa - yağ kazancına yol açar.

Kullanım Şekli / Zamanı


Kilo Almak için(Her Gün);

Sabah Kahvaltı Sonrası: 2 Ölçek
Öğle Öğünü Sonrası: 2 Ölçek
Akşam Öğünü Sonrası: 2 Ölçek

Hacim Almak için;

Spor Yapılan Günler:

Antrenmandan 30dk Önce: 2 Ölçek(Tercihen Su ile)
Antrenmandan Sonra: 2 Ölçek (Tercihen Su ile)
Yatmadan Önce: 2 Ölçek (Tercihen Süt ile)

Spor Yapılmayan Günler;

Öğle Öğünü Sonrası: 2 Ölçek
Akşam Öğünü Sonrası: 2 Ölçek

1 Ölçek= 1 Yemek Kaşığı

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Servisinde 761 kalori


> 30 Gram Kompleks Protein


> 148 Gram Karbonhidrat.


> Servisinde 761 Kalori.


> Kreatin takviyesi içerir


> Vitargo İçerir


> Vitamin ve Temel Mineraller.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler