FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr (FAXCRE500)

5,00
Marka : FA Nutrition
Fiyat : ₺99,29(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2019

  • Havale %5 İndirim

    94,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr

FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr %100 saf kreatin monohidrat, taurin ve B6 vitamin destekleriyle formüle edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

XTREME CREATINE, tüm dünyada bilimsel olarak kanıtlanmış en yaygın diyet takviyesinden en yüksek kalitede saf kreatin monohidrat sağlar. Fizyolojik koşullarda insan vücudu 3 amino asitten kreatin üretir: arginin, glisin ve metionin. Dahası, doğal vücut bileşeni olan kreatin, yoğun egzersizler sırasında en hızlı enerji kaynağını ATP'yi yeniden üreten fosfokreatine dönüştürülür.

En saf ve en yoğun enerjiyi içeren XTREME CREATINE , optimum kas büyüme oranına , kas büyüklüğüne ve gücüne, dayanıklılığı artırmaya ve performansı artırmaya yardımcı olmak için bilimsel olarak dengelenmiştir. Çalışan kaslar tarafından kolaylıkla asimile edilir. XTREME CREATINE Vücut performansını artıran nemi optimize eder. Ayrıca, kreatin monohidrat, yeterli hidrasyon sayesinde hücre hacmini artırır ve uydu hücrelerinin proliferasyonunu kuvvetlice uyarır ve yağsız kütle elde edilmesine yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

FA Nutrition Xtreme Creatine Karbonhidrat larla beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr Satın Al

FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr FA Nutrition’un Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarafından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Fa Nutrition bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. FA Nutrition Xtreme Creatine 500 gr ve diğer Fa Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Önce 1 Ölçek
Antrenmandan sonra 1 Ölçek

Diğer Günler:
Gün İçerisinde: 1 Ölçek

Servis = 1 Ölçek : 5 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Xtreme Creatine"?
> Kreatin Monohidrat 4500 Mg.


> Taurin 500 mg.

> B6 Vitamini 1 mg.

> Yüksek saflıkta mikronize kreatin içermektedir.

> ATP üretimini destekleyerek performansın iyileşmesinde yardımcıdır.


> Patlayıcı güç gerektiren sporlar için idealdir.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.