FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr (Yaban Mersini) (FAVTRGO)

0,00
Marka : FA Nutrition
Fiyat : 208,94 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2019

  • Havale %5 İndirim

    198,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr

FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr Glikojen depolarını doldurarak enerji seviyesini artırmak ve güç kazanmak için kaliteli karbonhidrat lardan dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Vitarade® EL'nin içerdiği yüksek molekül ağırlıklı karbonhidratların Vitargo® tarafından sağlanan en büyük avantajı, diğer karbonhidrat takviyelerinde yaygın olarak kullanılan glikoz, fruktoz, sakkaroz veya maltodekstrin gibi diğer karbonhidrat formlarına kıyasla düşük ozmolalitesidir. Osmolalite, sıvıdan ve besin maddelerinden dokuya veya dokudan taşınımı etkileyen ozmotik olarak aktif maddelerin varlığına bağlıdır. Dahası, osmolalite gastrik boşalma oranını etkiler. Tekli osmotik olarak aktif maddeler moleküllerinin daha yüksek konsantrasyonu (elektrolitler, glukoz, maltodekstrinler vs.), daha yüksek ozmolalite. Yüksek ozmolalitenin çözümleri, bağırsaktan sıvı ve besin sindirimini yavaşlatır ve gastrik boşalma oranını da düşürür. Vitargo® tarafından harekete geçirilen Vitarade® EL yüksek moleküllü kütle karbonhidratları sağlar, bu nedenle çözelti molekül sayısı azdır, bu nedenle çözelti osmolalitesi düşüktür. Ayrıca Vitarade® EL'nin düşük ozmolalitesi, Vitargo® ile harekete geçirildiğinde , bağırsaklardan vücudun uygun hidrasyonunu sağlayan çalışma dokularına sıvı aktarımı artar.

Vitargo® yakıtlı Vitarade® EL'de bulunan yüksek molekül ağırlıklı karbonhidratların benzersiz özellikleri, Stockholm Karolinska Enstitüsü'nde klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır. Vitarade® EL'de bulunan yüksek molekül ağırlıklı karbonhidratların , maltodekstrinlere ve basit şekerlere dayanan karbonhidrat içeceklerine kıyasla Vitargo® ile mideyi% 80 daha hızlı boşalttığı ve kas glikojenini % 70 daha hızlı doldurduğu gösterildi. Vitargo® ile yakıt tüketilen Vitarade® EL , vücuttaki hidrasyonu korumak ve egzersiz sırasında ter kayıplarını telafi etmek için elektrolitlerle güçlendirilmiştir. Yoğun fiziksel aktivite esnasında kas akışı artar, bu nedenle çalışma dokularına daha fazla oksijen ve besin maddesi verilebilir. Kan gastrointestinal kan akışını azaltan kaslara aktarılır ki bu bağırsak motilitesinin azalmasına neden olur ve mide yoluyla gıda taşınması, kalan gıdaya gastrointestinal hassasiyeti artırır. Egzersiz veya rekabet performansınızı optimize etmek için, kas ve karaciğer glikojen depolarının orta dereceli etkinlik sırasında bile kullanıldığı için karbohidratların (çalışan dokular için ana enerji kaynağı) istikrarına ihtiyacınız vardır. Vitarade tarafından harekete geçirilen Vitarade® EL , kolayca sindirilebilen bir enerji kaynağı sağlar ve vücuda hızlı bir şekilde ve beklenmedik yorgunluk riskini azaltmaya yardımcı olur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr kilo ve hacim almak için izole protein tozları ve amino asitlerle beraber kullanılabilir. Ayrıca Bcaa destekli olarakda kas iyileşmesi ve kas yapımında etkin olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr 16 yaşının altındaki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerde mide bulantısı, ishal, mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanmayı bırakınız. Önerilen dozajlarda kullanınız. FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr Satın Al

FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr FA Nutrition’un Polonya’da bulunan tesislerinde üretilmekte olup Distribütör firma tarfından ithal edilip bayi kanalı ile satışları yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Olimp bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr ve diğer Fa Nutrition ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz .
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis


1 Servis = 2 Ölçek (50 Gram)


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "FA Nutrition Vitarade"?
> En kaliteli karbonhidrat olarak kabul edilmiş Vitargo ile formüle edilmiştir

> Glikojen depolarını doldurarak enerji seviyesini arttırır.

> Kaliteli karbonhidrat kaynağıdır.

> Minerallerle güçlendirilmiş içeriğe sahiptir..

> İlave şeker içermez.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.