• FA Nutrition Kilo ve Hacim 3 Kombinasyonu

FA Nutrition Kilo ve Hacim 3 Kombinasyonu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           FA Nutrition
  • Ürün Kodu:     KOMB0004
  • Son K. Tarihi: 05/2020
  • 359 269,00 TL
  •   Havale ile: 255,00 TL   
    Ücretsiz Kargo
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr

FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 gr - peynir altı suyu proteini konsantresi, peynir altı suyu proteini izolatı, hidrolize edilmiş peynir altı suyu proteini ve kazeine den oluşan 4 farklı protein kaynağı ve karbonhidrat lardan formüle edilmiş kas hücresi büyümesini, protein sentezini artırmayı ve egzersiz sonrası mikro hasarları geri kazanımını desteklemek için dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Xtreme Mass Effect®'in her porsiyonu, kas kütlesinin büyümesini ve korunmasını desteklemek için 30 gram protein sağlar. Buna ek olarak, her porsiyonda, 148 g karbonhidrat, kaslar için temel enerji kaynağı bulunur; bu protein, enerji ihtiyacı için protein parçalanmasını önler. Hızlı ve yavaş sindirim proteinlerinin 4 farklı kaynağından oluşan bir karışımdan oluşur . Dolayısıyla, hızlı ve kalıcı bir protein kaynağı için misel protein ile (hidrolizat, izolat, konsantre) ve üç farklı tipte peynir altı suyu proteini içerir.

En iyi karbonhidratların karışımları olan: Vitargo, maltodextrin, mumlu mısır dan üretilmiştir. Bu karbonhidratlar, sabit bir enerji için glikojen rezervlerini derhal yeniden yapılandırmayı mümkün kılar. Xtreme Mass Effect, etkili kilo alımı ve kas kitlesi için gereken kaloriyi sağlar. Kas gelişimini ve gelişimini optimize eden glutamin amino asitini içerir . Glutamin ayrıca büyüme hormonunu uyarır. Kreatin monohidrat , içeriğiyle sporcunun enerji ve güç kazanımını sağlamasının yanında hücre hacim kaybını, toparlanmayı ve dayanıklılığı ve kas gücünü önemli ölçüde arttışına destek olur. Asimilasyonu kolaylaştıran ve sindirim problemlerini önleyen, sindirim enzimlerinin kompleksi olan Aminogen desteğinede sahiptir.

Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels


Naturel Healthies E Vitamini 60 Softgels E vitamini, hücre zarlarını serbest radikallerin neden olduğu zararlara karşı koruyan ve LDL kolestrolünün oksidasyonunu önleyen güçlü, yağda çözünür bir antioksidandır . E vitamini terimi, doğada bulunan vitamin kompleksini oluşturan, çeşitli alt gruplarına sahip, tokoferoller ve tokotriyenler adı verilen sekiz bileşik grubunu kapsar. Bu farklı bileşiklerin her biri farklı kimyasal ve biyolojik etkilere sahiptir.

E Vitamini, iskelet, kalp ve düz kasın yapısal ve fonksiyonel bakım için gereklidir. Ayrıca, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur ve vitamin A ve K, demir ve selenyum depolamaya yardımcı olur . Bağışıklık sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahip olabilir, kalp hastalığına neden olabilecek oksidatif hasarlara karşı koruma, kansere karşı koruyucu etkilere sahiptir, Alzheimer hastalığının semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir ve özellikle gözlerde diyabetle ilgili bazı hasarları önlemeye yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.