FA Nutrition

FA Nutrition; 2009 yılında Polonya’da kurulmuş olan deneyimli üretici ürün hammaddelerinin tamamının Avrupa ülkelerinden tedarik etmektedir. Yüksek kalitede ham madde içeren ve son teknolojilerle birlikte geliştirirerek ürettiği ürünleri müşterilerine, uygun fiyatta, yüksek kalitede ve müşterilerinin hedefleri doğrultusunda bilgilendirip, kısa ve daha sağlıklı bir şekilde bu hedeflerine ulaştırmayı hedefleyen bir firmadır.
...devamını oku..↓
FA Nutrition’un amacı, tüm disiplindeki sporcular için en etkin ürünleri tasarlamak ve oluşturmaktır. Fa Nutrition Mma, vücut geliştiricisi, bisikletçi, basketbolcu, tenisçi gibi dayanıklılık sporu yapan sporcuların ihtiyaçlarını gözeterek ürün gamını belirlemeye özen göstermektedir. FA Nutrition’un kanıtlanmış içerikleri, eğitim tecrübesi ve disiplininden bağımsız olarak, herkese inanılmaz sonuçlar getiren sinerjik bir etki sağlayacak ürünleri dizayn etmektedir.

Dayanıklılık sporu yapan sporcular gıda takviyesi ürünlerini kullanarak şaşırtıcı sonuçlar vaat eden kanıtlanmamış ürünleri kullanmaktan kaçınmalıdırlar. FA Engineered Nutrition, kanıtlanmış içerikleri en son teknolojiyle birleştirerek sporcular için piyasadaki en iyi formülleri bir araya getirerek tüketicilere sunmaktadır.


FA Nutrition Öne Çıkan Ürünleri
FA Nutrition; kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA, amino asit, protein tozu, performans ve güç arttırmaya yardımcı ürünler gibi, birçok kategoride ürün üretmekte ve bu ürünlerin dağıtımını dünyanın çeşitli ülkelerine distribütörlük kanalı ile gerçekleştirmektedir.

FA Nutrition’un Türkiye’de şu an için bulunan ve öne çıkan ürünleri ise FA Nutrition Xtreme Napalm 500 gr, FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5000 ve FA Nutrition Vitarade Electrolyte 2000 gr olarak sıralayabiliriz.


FA Nutrition Sporcuları
FA Nutrition’ın sponsor olduğu, dünya çapındaki sporculardan, Hugo Harris, Nick Alexander Jon, Agnes Lagare, Joselin Dasilva ve Frankie Carter isimleri ön plana çıkmaktadır.

FA Nutrition Ürünleri Satın Al
FA Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithalatı yapılıp Türkiye’de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Ultimate Nutrition ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . FA Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.