Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet (ENBCB6A)

5,00
Fiyat : ₺155,44(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    06.2020

  • Havale %5 İndirim

    141,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet

Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet Dövüş sporlarına ekipman üreten Everlast firmasının Dünyadaki en iyi BCAA üreticisi olarak kabul edilen Japon üretici Kyowa BCAA kullanarak 2:1:1 oranında ve B6 vitamin takviyesi ilave edilerek dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Everlast Bcaa, B6 vitamini ile zenginleştirilerek protein sentezi görevini daha üst seviyede yapılmasına destek olur. Bu nedenlede özelliklede antrenman sonrası kullanım için daha uygun bir formdadır. Dallanmış zincirli amino asitler, lösin, izolösin ve valini içerir. Bu amino asitler, fiziksel stres ve yoğun egzersiz sırasında kas dokusunun korunması için gereklidir. Sporcuların bakış açısıyla, BCAA'lar anabolik koruyucular olarak işlev görür ve vücuda kas yakmaması için koruyuculuk görevini sağlarlar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutamin / Hacim almak için Gainer lara destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 16 yaş altındaki çocukların, hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcularda ishal, kusma ve mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanımı bırakınız. Siroz ve böbrek ile ilgili hastalık geçmişi yada riski olan kişilerin kullanımı tavsiye edilmez. Kullanım talimatına uyumalıdır. Nemsiz ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Everlast prof. whey protein gıda takviyesidir herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet Satın Al

Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet Distribütör firma tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır . Protein34 sporcu gıdaları olarak Everlast ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Antrenman Sonrası: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis

Servis = 4 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "Everlast BCAA+B6"?
> B6 Vitamini ile desteklenen BCAA tabletler ile enerjinizi yükseltin.

> Yoğun antremanları destekler ve kas gelişimini güçlendirir.

> KYOWA – Gezegendeki En Kaliteli Hammadde Garantisi.

> 4.000mg BCAA.

> Yorgunluğa Karşı B6.

> 200 Tablet 22 Servis.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.