Everlast Nutrition

Everlast, 1910 yılından beri boks dalında en önde gelen marka olmakla birlikte, boks, MMA ve fitness ekipmanları konusunda dünyanın önde gelen üreticisi, pazarlamacı ve lisans vericisidir. Efsanevi şampiyon Jack Dempsey ve Sugar Ray Robinson'dan şimdiki süper yıldızı Benson Henderson ve Deontay Wilder'e Everlast, dünya şampiyonu profesyonel atletlerin nesiller için tercih edilen markadır. Güçlü, özverili, kişiliğe ve özgünlüğe sahip bir marka mirasına dayanan Everlast, sayısız şampiyonun yaşamının gerekli bir parçasıdır. Manhattan'da bulunan Everlast ürünleri 75'den fazla ülkede ve 6 kıtada satılıyor.
...devamını oku..↓
Everlast Nutrition Supplement
2006 yılında sporcu besinleri sektörüne de hızlı bir giriş yapan firma özel formülasyonlarla dövüş sporcuları başta olmak üzere tüm boksörler için ideal ürünleri üretmeye başladı. Bugün Everlast Nutirtion ürünleri 20'dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Markanın bu güne kadar göğüslediği sektör liderliği suplement pazarında da beklentileri karşılar nitelikte olmuştur. Tüm ürünleri hassasiyetle formüle eden Everlast optimum sonuçları verecek ürünleri oluşturmak için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Marka geleneğine uygun ürünler yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. 2007'de, dünyanın en büyük beslenme ve sağlık odaklı girişim sermayesi fonlarından biri olan Inventages, dünyaca ünlü Everlast adını, bilim temelli spor beslenme markası Everlast Sports Nutrition'u oluşturmak için beslenme endüstrisi ekibi ile bir araya getirerek en kaliteli ürünlerin üretimi için büyük bir adım atmıştır.


Everlast Nutrition Öne çıkan Ürünleri
Everlast Nutrition Türkiye’de şimdilik Everlast Nutrition Professional Whey 2300 gr, Everlast Nutrition BCAA + B6 200 Tablet, Everlast Nutrition Fighters Amino 360 gr ürünlerinin ithalatı ve satışı yapılmaktadır. Önümüzdeki süreçte ürün gamının dahada fazlalaşması beklenmektedir..

Everlast Nutrition Ürünleri Satın Al
Everlast Nutrition ürünleri distribütör firma tarafından ithal edilip Türkiye satışını bayi kanalıyla yapmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Everlast Nutrition’un ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız.
Everlast Nutrition, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz. Protein34 de satılan tüm Everlast ürünleri distribütör firma tarafından % 100 Orijinal ürün garantisiyle satışa sunulmaktadır..
1