Diyet ve Karnitin

Zindelik hedeflerine ulaşmada ve genel sağlığınızı iyileştirmede başlıca noktalardan biri aşırı yağın ortadan kaldırılmasıdır. Vücut yağını azaltmanın birçok yolu vardır ve büyük çoğunluk kilo vermeyi hızla istemektedir. Yağ yakma ve kilo kaybı ürünlerimiz ile sizin için doğru olanı bulmak için çeşitli kaliteli takviyeler arasından seçim yapabilirsiniz. Doğru ürünü, uygun diyet ve aktif yaşam tarzını birleştirirken, her zamankinden daha iyi görünüp daha iyi hissetmek için formüle sahipsiniz! Metabolizmayı arttırmak ve aşırı yağdan arındırmak için sınırı belirlemek için yağ yakma / zayıflama haplarımıza- tozlarımıza ve likit ürünlerimize göz atın!
...devamını oku..↓
Diyet ve egzersiz kilo vermek için en etkili ve sağlıklı yollardır. İstenmeyen yağları yakmaya, sağlıklı yiyecekler yemeye ve fiziksel aktivitelerinize düzenli olarak başlamaya çalışıyorsanız, ilk ve en önemli stratejiniz olmalıdır. Zayıflama için bu gerekliliklerin her ikisine de taahhüt ettikten sonra, çabalarınızı en üst düzeye çıkarmak için bir yağ yakıcı takviyesi kullanmayı düşünebilirsiniz.


Yağ Yakıcı Nedir?
Yağ yakıcı takviyeleri haplar, tozlar, losyonlar ve gıdalardır. Ve çoğu, bitkilerde bulunan, yağ hücrelerinin üretimini bloke etmeye, iştah bastırıcı olarak hareket etmeye ya da metabolizmanın artmasına yardımcı olan maddeler kullanılarak üretilmektedir. Ek üreticiler, yağ yakıcılarının etkinliğini göstermeye çalışmak için birçok küçük çalışmayı desteklediler.

Termojenik Yağ Yakıcılar
Termojenik kilo kaybı takviyeleri egzersiz yaptığınız zamanki gibi çekirdek vücut sıcaklığını arttırır. Vücudunuzun sıcaklığı yükseldiğinde metabolizma hızınız da yükselir. Ağırlığını kaybetmeye çalışan birçok kişi, termojenik yağ brülörleri ile hızlı kilo kaybı yaşadı. Uluslararası Spor Beslenme Derneği Dergisinde yayınlanan bir araştırmada araştırmacılar, termojenik yağ brülörlerinin metabolizmayı arttırdığını ve kilo vermeye yardım ettiğini keşfetti. Fakat aynı zamanda ekin, yuttuktan sonra birkaç saat boyunca kan basıncında ve kalp atım hızında önemli bir artışa neden olduğunu buldular.
Diyet ve Karnitin Ürünlerini Satın Al
Multipower, Optimum Nutrition, Olimp, Hardline, Bsn, Grenade, Muscletech, BigJoy, Unıversal, Ultımate, MythPower, Fa Nutrition, Everlast vb. markalarının bayisi sıfatıyla Protein34 sporcu gıdaları olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . AyrıcaKartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. Tüm markalardaki Diyet ve Karnitin ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle temin edebilirsiniz. --.
₺79,00KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺185,00KDV Dahil
₺218,69 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺220,00KDV Dahil
₺248,79 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo