5 Ürün Mevcut

CLA, Konjuge Linoleik AsitCLA, Konjuge Linoleik Asit Nedir?

CLA, Konjuge Linoleik Asit kavramının ülkemizde ve tüm dünyada bilinen kısaltılmış halidir. Cla en çok görülen Omega-6 yağ asidi olup, bitkisel yağlarda büyük miktarda bulunur ancak aynı zamanda diğer gıdalardaki az miktarda bulunur.

Konjuge linoleik asit (CLA), çoklu doymamış yağ linoleik asitten oluşan ve doğal olarak et ve sütte bulunan bir grup yağ asidi anlamına gelir. Aspir ya da ayçiçeği yağı ile yapılan takviyeleri, genellikle, hayvansal gıdalardakinden farklı oranlarda CLA formlarının bir karışımını içerir.

Cla genel olarak yağ yakıcı bir ürün olarak bilinmektedir. Fakat bunun yanında kilo problemi olanların vücutlarında yeterli miktarda Cla bulunmadığı için kilo problemi yaşadıkları bilinmektedir. Bu nedenle Cla takviye alarak sade spor yaparak yağ yakımı değil vücutta yeterli miktarda bulunması ile de kilo probleminize çare olabilecek bir yağ asidi olarak bilinmektedir.

Yani Cla yağ yakıcı olarak vücut yağ oranını düşürecek ve vücut kas oranını artıracaktır. Bu sebeple özellikle vücut geliştirme ile ilgilenenler, spor yapanlar ve bedenine özen gösterenler için Cla oldukça önemlidir. Bu kısa girişten sonra isterseniz şimdide Cla ne işe yarar konusunda daha detaylı bilgileri paylaşalım.

Cla Ne İşe Yarar?

Son yıllarda artan kilolarımıza çare olması için çeşitli yollara başvurmaktayız. Fazla kilolardan kurtulmak için düzenli olarak spor yapmak ve tükettiğimiz besinlere dikkat etmemiz gerekiyor. Sitemizde satışı gerçekleşen CLA ürünlerimiz farklı ölçülerde satılmakta olup, birçok yararı vardır. Ürün yağ yakımı konusunda oldukça etkili olup, bağışıklık sistemini güçlendirme özelliklerine de sahiptir.

Son dönemlerde uzmanlar tarafından önerilen bu ürün tamamen doğal malzemeler kullanılarak elde edilmektedir. Omega-6 yağ asitleri birçok besinde bulunmaktadır. Ancak bu besinleri her zaman tüketemediğimizden bu besinleri alabileceğimiz tere yağ, süt, dana eti gibi et ve süt ürünlerinden almak mümkündür. CLA ürünü de mega-6 yağ asidi olup oldukça etkilidir. CLA özelliklerinden en çok bilineni yağ yakımı özellikleridir ve yeni kas gelişiminde ve oluşumunda sporculara oldukça yararı vardır.

Özellikle vücut geliştirme sporu ve diyet yapanların ağırlıklı olarak tercih ettiği CLA ürünü oldukça faydalı ve yararlıdır. Fazladan oluşan yağlanma ve kiloların erimesi ve yok olması için düzenli olarak spor yapmak oldukça önemlidir. Ancak spor yaparken yağ yakımı için destek olacak doğal destekleyicilerinde kullanılması oluşan yağların daha kısa sürede ortadan kalkmasına olanak tanımaktadır.

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan bu ürün sindirimi güçlendirdiği gibi yağların enerjiye dönmesine de yardımcı olmaktadır. Sizde eğer ürün hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, sitemizden bu ürünlerin özelliklerine bakabilirsiniz. Sitemizde onlarca farklı seçenek mevcut olup, bu ürünleri kullanarak kilo verebilirsiniz.

Cla konjuge linoleik asit nasıl kullanılır?

Nasıl kullanılır dediğimizde ilk önce sabah kahvaltı öncesi kullanıma başlayarak kendimize avantaj sağlamış oluruz. Sabah metabolizmanızın henüz hızlanmaya başlayacağı bu aşamada Linoleik asit takviyesi almak, öğünlerinizi kontrol etmeniz noktasında size avantaj sağlayacaktır.

Antrenman öncesi CLA alınması ise antrenmanlarınızın süresini uzatarak spor esnasında ihtiyaç duyacağınız enerjiyi kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Bu şekilde kullanımların yanında Cla genel olarak öğünlerden önce kullanımı da tavsiye edilmektedir. Günlük olarak normal bir kişinin CLA ihtiyacı 1,8 gr ile 7 gr arasında değişiklik gösterir. Bu supplement olarak kapsül formda ulaşabileceğiniz, üstelik kolayca sahip olabileceğiniz bir destek olarak sitemizde satışa sunulmaktadır.

CLA Yan Etkileri ve Zararları Var Mı?
Cla ile ilgili bilinen herhangi bir yan etkisi şu ana kadar görülmemiştir. Fakat Cla kullanımı esnasında spor yapmak en önemli ayrıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü Cla dışardan gıdalardan ve besinlerden gelen yağı direkt olarak kana karışmasına yardımcı olur. Bunun sonucu eğer spor yapılmazsa kanda bulunan yağ oranı yükselir. Bu durumda bize faydadan çok zarar verir. O nedenle Cla kullananların spor yapması hem ürünün etkisini daha fazla hissetmeniz için hem de olası yan etkilerden kurtulmanız için önemlidir.

Cla konjuge linoleik Asit Fiyatları
Cla fiyatları diğer supplement ürünlerinde geçerli olan şartlardan dolayı değişiklik göstermektedir. Bu şartları hatırlamamız gerekirse ilk önce ürünün ithal ve yerli olması noktasında döviz kuru ve ithalattan kaynaklanan maliyet farkı gelmektedir. Daha sonra ise ürünün içerik olarak değerlerinden kaynaklanan farklılıklar gelmektedir. Protein34.com sitemizde bütçenize en uygun Cla ürününü seçip sipariş vermeniz halinde aynı gün ücretsiz kargo, bol hediye, para puan avantajı ve havale/eft de %5 indirim fırsatlarını yakalamış olursunuz.

Sitemizde satışa sunulan Cla ve diğer Supplement ürünlerimiz üretici firma ve distribütör firmaların garantisi altında olup %100 Orijinal ürün garantisi verilmektedir.