BSN Nutrition

BSN, Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. (BSN®) 2001 yılında kurulmuş ve o zamandan beri spor beslenme pazarında dinamik, üstün nitelikli ve sonuç üreten ürünler yaratmaya yönelik büyük bir özveri ile çalışarak dünya lideri olmuştur. BSN® ürünleri ve marka son 6 yılda sektörde 35'den fazla spor beslenme ödülü kazanmıştır. Bu performans ve alınan ödüller, şirket için büyük marka bilinci ve sadakati yarattı ve bu süreçte tüketicilerin, sporcuların ve taraftarların sadakatle izlenmesini sağladı.
...devamını oku..↓
BSN®, dünya genelinde 90'dan fazla ülkede 40.000'den fazla perakendeci ile ulusal çapta gönderilen ve dağıtılan ürünlerle, gerçek anlamda global bir konumdadır. Farklı ürün yelpazesi, şirketin temel demografik özellikleri arasında her zaman sonuç üretti. Geniş pazarlara girme potansiyeli göz önüne alındığında, BSN® geniş dağıtım kanalları ve yenilikçi ortaklıklar vasıtasıyla kitlesel bir kitleye üst düzey beslenme desteği ve içecek getirme konusunda kararlıdır.

BSN, Bio-Engineered Supplements and Nutrition Dağıtım Ağı
BSN Inc olarak iş yapan Bio-Engineered Supplements ve Nutrition, Inc., sporcular ve askeri müşteriler için spor beslenme ürünlerinin imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır. Protein, egzersiz öncesi / enerji, DNA serileri ve iyileştirme / performans ürünleri sunar. Şirket, ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri'ndeki perakende ağı vasıtasıyla sunmaktadır; ve distribütörler tarafından Birleşik Devletler'de ve dünya genelinde satışlarını gerçekleştirmektedir. Şirket 2001 yılında kurulmuş ve Boca Raton, Florida merkezli. 19 Ocak 2011 tarihi itibarıyla Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc, Glanbia plc'nin yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

BSN Öne çıkan Ürünleri
BSN No-Xplode ve Syntha 6 protein tozu alanlarındaki en fazla tercih edilen ürünler olmakla beraber son dönemlerde BSN DNA serisindeki Whey Protein, Creatine, Glutamine ve Bcaa çeşitleri ile tüketicilere sunulmaktadır.

Glanbia Performans Besleme Hakkında (GPN)
Glanbia Performance Nutrition, dünyanın önde gelen spor beslenme sağlayıcısıdır.

Glanbia Performance Nutrition aşağıdaki markalardan oluşur: Optimum Beslenme, BSN, ABB, Isopure ve Nutramino. Piyasadaki en geniş spor gıdası ürün yelpazesi sunuyoruz ve son kullanıcı kategorileri geniş bir yelpazede sunmaktadır. ABD en büyük tek pazarımız olmaya devam ederken, son yıllarda önemli uluslararası genişleme yaşadık.

En büyük alanımız ABD'deyken, son yıllarda uluslararası varlığımızı genişletmek için önemli ölçüde yatırım yaptık. Bu strateji son derece başarılı olmuştur ve bugün dünyada 19 ülkede pazarda satış ekibimiz bulunmaktadır ve ürünlerimiz 100'den fazla ülkede mevcuttur.


BSN Nutrition Ürünleri Satın Al
BSN ürünleri Glanbia firmasının 2015 yılında İstanbul’da ofis açması ile beraber dağıtımını bayi kanalı ile yapmaya başlamıştır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia’nın ana bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız . Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız . BSN, ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazalarımızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
74,00 ₺ KDV Dahil
79,00 ₺ KDV Dahil
99,00 ₺ KDV Dahil
115,00 ₺ KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
189,00 ₺ KDV Dahil
209,00 ₺ KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
89,00 ₺ KDV Dahil
99,00 ₺ KDV Dahil
1