BSN DNA Series Glutamine 309 Gr (BSGLT309)

4,00
Marka : BSN Nutrition
Fiyat : ₺75,24(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    08.2018

  • Havale %5 İndirim

    71,25 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BSN DNA Series Glutamine 309 Gr

BSN DNA Series Glutamine 309 Gr Protein sentezi desteği sağlamak ve egzersiz sonrası kas onarımı desteklemek için üretilmiş servisinde 5 Gram saf L-Glutamin içeran sporcu gıdası takviye ürünüdür. L-Glutamine, vücuttaki en bol amino asittir ve kas kurtarma ve kas protein gelişiminde önemli rol oynar . Yoğun egzersiz periyotlarında, L-Glutamin seviyeleri tükenebilir ve bu da protein sentezini sınırlayabilir.

Glutamin insan vücudunda kas sisteminindeki amino asitlerin % 61 inden fazlasını oluşturur. Genel olarak ise %20 civarında bir orana sahiptir. Yapılan egzersizlerde veya aktiviteler de kas sistemimizde bulunan Glutaminler tüketilir. Vücudun Glutamin seviyesini tekrar aynı seviyeye getirmesi için 6 günlük bir süreye ihtiyacı vardır. Glutamin protein sentezi içinde önemli rol üstlendiği için gerekli miktarda Glutamin takviyesi yapılmazsa kas yıkımı oluşur. Hem kas yıkımını önlemek hemde kas yapımını hızlandırmak için Glutamin takviyesine ihtiyaç vardır.

Glutamine kas sisteminde yoğun olarak bulunduğu için büyüme hormonu olan Gh ı da destekler veÖzelliklede gece yatmadan kullanılan glutamine büyüme görevi de yapar. BSN DNA Series Glutamine servisinde bulunan 5 Gram mikronize L-Glutamin ile kas sisteminin desteklenmesi ve büyümesi için formüle edilmiştir. Glutamin takviyesini protein tozu ve Bcaa ile aynı zamanda kombin ederek kullanırsanız kas büyümesi ve onarımı konusunda daha başarılı sonuçlar alırsınız.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BSN DNA Series Glutamine Kas yapımı ve kas iyileşmesi için protein tozu ve Bcaalarla beraber / Büyüme için ise Nox içeren ürünlerle beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BSN DNA Series Glutamine siroz ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyumglutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. BSN DNA Series Glutamine ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis ya da önlenmesi için kullanılmaz.

BSN DNA Series Glutamine 309 Gr Satın Al

BSN DNA Series Glutamine 309 Gr Bsn'in İngiltere deki tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BSN DNA Series Glutamine 309 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 1 Ölçek: 5,15 Gram

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "Grenade Glutamine"?

> Servisinde 5 Gr Saf Glutamin.> Kas Onarımı ve Büyümesi Destekler.


> Protein Sentezini Sağlar.> 60 Servis Toz Formda

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.