BSN DNA Series BCAA 200 Gr (BSNBCA200)

5,00
Marka : BSN Nutrition
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺79,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,00(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    11.2018

  • Havale %5 İndirim

    75,05 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BSN DNA Series BCAA 200 Gr

BSN DNA Series BCAA 200 Grservis başına 2:1:1 oranında 5 gram Lösin, İzolösin ve Valin içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. BSN BCAA fiziksel aktivitesi yüksek egzersiz yapan sporcuların kullanımı için hazırlanmış lezzet içermiyen ve toz formunda yapılmış dallanmış zincirli amino asitlerden oluşan vücut tarafından sentezlenmeyen bir gıda takviyesidir.

BSN BCAA 2:1:1 oranı ile en çok tercih edilen amino asitlerden dir. Dallanmış Zincir Amino Asitler olan Lisin-Isolisin ve Valin vücut tarafından üretilmediği ve doğal olarak aldığımız gıdalarda bulunmadığı için takviye olarak almak gerekmektedir. Bcaalar protein metabolizmasında çok önemli rol oynarlar. Kas oluşumunu sağlamak- Kas büyümesini desteklemek ve Kas yıkımını iyileştirme sürecinde protein sentezini gerçekleştirerek destek olurlar.

BSN DNA Series BCAA vücut tarafından en çok sevilen amino asit türü olup enerji- yenilenme ve kas gelişimini sağlar. Antrenman öncesi enerji amaçlı kullanmanı yanında Yağsız kas alımını sağlayacak şekilde aromasız olarak satışa sunulmuştur.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BSN DNA Series BCAA kullanım ve etki olarak kas yapımı-büyüme protein sentezi için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji içinBcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BSN DNA Series BCAA Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BSN DNA Series BCAA 200 Gr Satın Al

BSN DNA Series BCAA 200 Gr Bsn in İngiltere deki tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdanda toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BSN DNA Series BCAA 200 Grve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Spor Yapılan Günler;
Antrenmandan Önce: 1 Servis
Antrenmandan Sonra: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler;
Gün İçerisinde: 1 Servis


Servis: 1 Ölçek = 5 Gram

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "BSN DNA BCAA"?

> 2500 Mg Lösin İçerir.


> 1250 Mg Isolösinve 1250 Mg Valin İçerir.


> Toz formdadır.


> Aromasızdır.
MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.