BSN Amino X 435 Gr Limon&Kola Aromalı (BSNAMINXKLA)

5,00
Marka : BSN Nutrition
Fiyat : 110,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 0
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    12.2019

  • Havale %5 İndirim

    104,50 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BSN Amino X 435 Gr Limon&Kola Aromalı

BSN Amino X 435 Gr egzersiz süresince dayanıklılığı desteklemek ve kas kurtarma sonrası eğitimde yardımcı olmak için tasarlanmış uyarıcı içermeyen, BCAA formülü olarak dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Esansiyel BCAAs'ların ve amino asitler olan L-Alanin, Taurin ve L-Citrulline'ın 10 gram karışımını içeren AMINOx®, vücudunuzun bugünkü egzersizi kurtarmasına ve yarının hazırlanmasına yardımcı olacaktır. AMINOx®, aromalı olarak sunulur ve her çeşit egzersiz rejimi için çok yönlü, besleyici destek sağlar.

BCAA'lar ve Vücut
Amino asitler proteinlerin yapı taşlarıdır ve bu nedenle yağsız kasların yapı taşlarıdır. Dallı Zincir Amino Asitler (BCAA'lar), vücudun yiyeceklerden veya BCAA takviyesinden almaları gereken üç özel amino asidi (Leucine, Isoleucine ve Valine) atıfta bulunur. BCAA'lar kas hücreleri tarafından, dayanıklılık egzersizi sırasında kas parçalanmasına yardımcı olabilecek ve ağırlık eğitiminden sonra iyileşmeyi destekleyecek bir enerji kaynağı olarak kullanılabilir. Sonuç olarak, BCAA'lar düzenli olarak egzersiz yapanların arasında popüler ve alakalı bir ektir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BSN Amino X 435 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı-büyüme protein sentezi için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlar la/ Antrenman öncesi enerji için Bcaalar la beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BSN Amino X 435 Gr Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. BSN Amino X gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BSN Amino X 435 Gr Satın Al

BSN Amino X 435 Gr Bsn in İngiltere deki tesislerinde üretilmekte olup Glanbia tarafından Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Glanbia nın bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BSN Amino X 435 Gr ve diğer ürünlerimizi satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan 30 Dakika Önce: 2 Ölçek(29 Gr)

Spor Yapılmayan Günler
Gün İçerisinde: 1 Ölçek

Servis:1 Ölçek (14,5 Gram)Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Neden "BSN AMINO X"?
> Protein Sentezi / Anabolizması

> Glikojen Rezesentezi

> İnsülin Duyarlılığı

> Anti- Catabolism / Kas Yıpranma

> Eğitim Oturumlarından Kurtarma

> Kas Dayanımı

> Kas Yorgunluğuna Direnç

MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir. .
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.