Bodymax Thermomax L Carnitine Sıvı 24 Shot 3000 Mg Karnitin Şeftali

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY021
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 369,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 369,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 9

Bodymax Thermomax L Carnitine Sıvı 24 Shot 3000 Mg Karnitin Şeftali

Bodymax Thermomax L Carnitine Sıvı ve shot formunda ve her bir ampulde 3000 Mg karnitin içeren formül ile üretilmiştir. Bodymax likit karnitin shot vitaminler ile desteklenmiş özel bir formüle sahiptir.
Thermomax klasik thermo Carnitin içeriklerinin yanında B1-B2-B3-B5-B6 Vitaminleri, Potasyum, Magnezyum, Krom Pikolinat, C Vitamini, Yeşil Çay Ekstratı, Zencefil Ekstratı, Ginger Extrat ve Piperin ile desteklenmiştir.

Termomax L Carnitine Shot Öne Çıkanlar

Servisinde (1 Shot (100 Ml)
- L Karnitine 3000 Mg,
- Taurin 1000 Mg,
- Kafein 200 Mg
- 24 Shot,
- Şeftali Aromalı.
Not: Ürün içeriğinde yüksek oranda amino asit olduğu için aroma tam olarak alınamamaktadır.

Karnitin Shot Nasıl Kullanılır?

Thermomax L Carnitine Shot spordan 30 dakika önce 1 Shot tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ürünü kullanmadan önce mutlaka karışım iyi olsun diye sallamanızı tavsiye ediyoruz.

Bodymax Thermomax Karnitin Shot Fiyat

Bodymax Thermomax L Carnitine Sıvı 24 Shot 3000 Mg Karnitin Şeftali ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Bodymax Thermomax L Carnitine Sıvı 24 Shot 3000 Mg Karnitin%100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Thermomax L Carnitine Sıvı 24 Shot kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar