Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY012
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 589,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 589,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 92

Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata


Bodymax Promass Mass Gainer yüksek oranda karbonhidrat, protein tozu ve kompleks vitaminler içeren bir supplement ürünüdür.

Bodymax Mass Gainer ürünü özellikle yoğun antrenman yapan ve kalori harcayan sporcuların kas ve hacim kütlesi kazanımı noktasında ihtiyaçlarını karşılayacak bir formüle sahiptir.

Bodymax Promass Mass Gainer klasik karbonhidrat tozlarından ayrışan en önemli özelliklerinden biriside formülünde bulunan vitaminler ve Kreatin ile birlikte kompleks bir vitamin grubuna sahip olmasıdır. İçeriğinde bulunan vitaminler ile birlikte sindirim ve enzim konusunda tüketiciye avantaj sağlamaktadır.

Promass Mass Gainer protein formülünde Çinko, Magnezyum, B3-B6 Vitaminleri, E Vitamini, C Vitamini, Demir, Kalsiyum, Fosfor ve Potasyum artı olarak bulunmaktadır.

ProMass Gainer Öne Çıkanlar

 • Karbonhidrat 85 gr,
 • Protein 12 gr,
 • Kreatin 2 gr,
 • Kalori 513 kcal,
 • Yağ 1,1 gr,
 • Lif 100 mg.

  Pro Mass Gainer Nasıl Kullanılır?

  Bodymax Promass Mass Gainer her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Kilo ve hacim kazanımı için sabah, Öğlen ve Akşam yemeklerden sonra 2,5 ar ölçek (100 gr) kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor yapanların ayrıca spor günlerinde spordan yaklaşık 30-40 dakika önce 1 ölçek (40 gr) tüketmeleri önerilmektedir.

  Promass Gainer Fiyat
  Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz

  Bodymax Pro Mass Gainer %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  Bodymax Promass Karbonhidrat Tozu kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata Besin Bilgisi
  Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata Neleri İçermez
  Bodymax Promass Mass Gainer 3600 Gr 30 Servis Çikolata Nasıl Kullanılır