BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY028
Son Kullanma Tarihi: 01/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 269,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 269,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 99

BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz


Bodymax Promass Mass Gainer kas kütlesini artırmak isteyen ve yoğun antrenman yapan sporcular için üretilmiş yüksek oranda karbonhidrat içeren supplement ürünüdür.

Mass gainer ürünleri genel olarak %70-80 oranında karbonhidrata sahip oldukları için yüksek kaloriye sahiptirler. Bu yüksek kalori sayesinde hem kilo artışı hem de daha rahat ve uzun antrenman yaparlar.

Bodymax Pro Mass Gainer klasik karbonhidrat tozlarından ayrışan en önemli özelliklerinden biriside formülünde bulunan vitaminler ve Kreatin ile birlikte kompleks bir vitamin grubuna sahip olmasıdır. İçeriğinde bulunan vitaminler ile birlikte sindirim ve enzim konusunda tüketiciye avantaj sağlamaktadır.

Bodymax Promass Mass Gainer protein formülünde Magnezyum, Çinko, E Vitamini, B3-B6 Vitaminleri, C Vitamini, Kalsiyum, Demir, Fosfor ve Potasyum artı olarak bulunmaktadır.

Bodymax Mass Gainer Öne Çıkanlar

 • Karbonhidrat 85 gr,
 • Protein 12 gr,
 • Kreatin 2 gr,
 • Kalori 513 kcal,
 • Yağ 1,1 gr,
 • Lif 100 mg.

  Mass ProGainer Nasıl Kullanılır?

  Bodymax Promass Mass Gainer her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Kas kütlesi kazanımı için sabah, Öğlen ve Akşam yemeklerden sonra 2,5 ar ölçek (100 gr) kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Spor yapanların ayrıca spor günlerinde spordan yaklaşık 30-40 dakika önce 1 ölçek (40 gr) tüketmeleri önerilmektedir.

  Promass Gainer Fiyat
  BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz

  BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz Besin Bilgisi
  BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz Özellikleri Nelerdir
  BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz Neleri İçermez
  BodyMax Mass Gainer Karbonhidrat 1500 gr Muz Nasıl Kullanılır