Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY082
Son Kullanma Tarihi: 11/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 199,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 199,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 93

Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon

Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr toz formda karbonhidrat-elektrolit konsantresi, vitamin ve minerallerden oluşan izotonik bir üründür.

IsoMax Isotonic spor esnasında suyun emilimini artırarak özellikle dayanıklılık gerektiren antrenmanlarınızda performans sürekliliğinde katkıda bulunması için formüle edilmiştir.

Isotonic Sports Drink içeriğinde ilave olarak L Karnitin ve özellikle antrenman sonrası toparlanma (recovery) sürecinde sizlere yardımcı olabilecek glutamin amino asidini bulundurur.

Bodymax IsoMax özellikle atletizm, bisiklet, yüzme, futbol ve basketbol sporları ile ilgilenenlerin egzersiz sırasında ve sonrasında yaşanan su ve elektrolit dengesinin eski haline getirip korunması noktasında katkı sağlayacak bir formda üretilmiştir.

Bodymax IsoMax Isotonic Özellikleri

Servisinde (17,5 gr)
 • 15 gr karbonhidrat,
 • 250 mg Glutamin,
 • 150 mg Beta Alanin,
 • 100 mg L Karnitin,
 • İzotonik İçerik,
 • Zengin Vitamin ve Mineral,
 • Uzun süreli etki,
 • 40 Servis,
 • Limon Aromalı.

  IsoMax Isotonic Nasıl Kullanılır?

  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink içerek ve ürünün kullanım amaçları dikkate alındığında en etkili sonuçlar için spor esnasında kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink Fiyat

  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink ürünümüze %100 orijinal olma garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.

  Bodymax IsoMax Isotonic kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
 • Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon Besin Bilgisi
  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon Özellikleri Nelerdir
  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon Neleri İçermez
  Bodymax IsoMax Isotonic Sports Drink 700gr Limon Nasıl Kullanılır