Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY001
Son Kullanma Tarihi: 11/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 1.279,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 1.279,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 81

Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata


Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata aromalı olarak 30 gr servisinde 25 gr protein tozu içeren formüle sahiptir.

Bodymax Hidrolize whey protein kaynakları kullanılarak üretilmiştir. Bodymax protein tozu izole olmasının avantajı ile daha hızlı ve kolay sindirim imkanı sağlamaktadır.

Bodymax Isolate Whey Protein Tozu klasik protein tozlarından ayrışan en önemli özelliklerinden biriside formülünde bulunan vitaminler ve Zma ile birlikte kompleks bir vitamin grubuna sahip olmasıdır. İçeriğinde bulunan vitaminler ile birlikte sindirim ve enzim konusunda tüketiciye avantaj sağlamaktadır.

Bodymax Whey protein formülünde A Vitamini, Magnezyum, Çinko, D Vitamini, E Vitamini, B1-B3-B5-B6-B12 Vitaminleri, Folik Asit (B9), Biotin (B7), C Vitamini, Kalsiyum ve Msm artı olarak bulunmaktadır.

Bodymax Isolate Protein Öne Çıkanlar

 • Protein 25 gr,
 • Bcaa 5000 Mg,
 • Glutamine 3000 Mg,
 • Yağ 1,2 gr,
 • Şeker 0,5 gr,
 • Karbonhidrat 1,2 gr,
 • 68 Servis,
 • Çikolata Aromalı.

  Isolate Whey Nasıl Kullanılır?

  Bodymax Isolate Whey Protein Tozu her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Fakat klasik ve vaz geçilmeyen kullanım olarak özellikle spor sonrası ve sabah kahvaltı öncesi birer servis olarak tavsiye edilmektedir.

  Whey Protein Tozu Fiyat
  Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bodymax Isolate Whey Protein Tozu %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  Bodymax Isolate Whey Protein kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata Besin Bilgisi
  Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata Neleri İçermez
  Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Çikolata Nasıl Kullanılır