Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Muz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY0005
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 429,00 TL %7 459,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 429,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 498

Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Muz

Bodymax Isolate Whey Protein Tozu yüksek kalitede hidrolize whey protein hammaddeleri ile üretilmiş protein tozu ürünüdür.
Bodymax İsolate whey protein tozu günlük protein ihtiyacının karşılanması ve yapılan sporda oluşan protein eksikliğinin karşılanması için alternatif bir supplement ürünüdür. Bodymax İzole whey protein tozu sınıfının diğer ürünlerine göre yüksek miktarda amino asitler içermektedir.
Bodymax Isolate Whey Protein Tozu klasik protein tozlarından ayrışan en önemli özelliklerinden biriside formülünde bulunan vitaminler ve Zma ile birlikte kompleks bir vitamin grubuna sahip olmasıdır. İçeiğinde bulunan vitaminler ile birlikte sindirim ve enzim konusunda tüketiciye avantaj sağlamaktadır.
Bodymax Whey protein formülünde A Vitamini, Magnezyum, Çinko, D Vitamini, E Vitamini, B1-B3-B5-B6-B12 Vitaminleri, Folik Asit (B9), Biotin (B7), C Vitamini, Kalsiyum ve Msm artı olarak bulunmaktadır.

Bodymax Whey İsolate Öne Çıkanlar

Servisinde (30 gr)
- Protein 25 gr,
- Bcaa 5000 Mg,
- Glutamine 3000 Mg,
- Yağ 1,2 gr
- Şeker 0,5 gr,
- Karbonhidrat 1,2 gr.

Bodymax Protein Tozu Nasıl Kullanılır?

Bodymax Isolate Whey Protein Tozu her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Fakat klasik ve vaz geçilmeyen kullanım olarak özellikle spor sonrası ve sabah kahvaltı öncesi birer servis olarak tavsiye edilmektedir.

Bodymax Isolate Whey Protein Fiyat

Bodymax Isolate Whey Protein Tozu 2040 Gr 68 Servis Muz ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Bodymax Isolate Whey Protein Tozu en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Isolate Whey Protein Toz kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli