Bodymax Gold Whey Protein 960gr 32 Servis Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY056
Son Kullanma Tarihi: 11/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 489,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 489,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 22

Bodymax Gold Whey Protein Tozu 960 gr 32 Servis Çilek Aromalı


Bodymax Gold Whey Protein Tozu Peynir altı suyundan üretilmiş ve Tip I ve Tip II Kolajen içeren özel bir formüle sahiptir.

Bodymax Gold Whey servisi 30 gr olup 24 gr protein içermektedir. Gold Whey Protein tozunu özel kılan ise formülüne ilave edilen Collagen ve vitamin takviyeleridir. Tip I ve Tip II Kolajen cilt ve eklemlerinizin üzerinde olumlu bir etki yaparak özellikle spor sonrası toparlanma (Recovery) sürecinde etkin bir rol oynayacaktır.

Bodymax Gold Protein Tozu Magnesium, Msm, D Vitamini, Kalsiyum, K2 Vitamini, B6 Vitamini, B12 Vitamini, C Vitamini, Çinko (Zinc) ve Folik Asit içeren vitamin takviyeleri sayesinde sindirim ve enzim konusunda sizlere yardımcı olacak bir içeriğe sahiptir.

Bodymax Gold Whey Özellikleri

 • 24 Gr Whey Protein,
 • 5,5 Gr Bcaa,
 • 4 Gr L Glutamine,
 • Tip I ve Tip II Kolajen,
 • B Vitamin Kompleks,
 • Çilek Aromalı,
 • 32 Servis.

  Bodymax Gold Whey Kullanımı

  Bodymax Whey Protein tozu özel kullanım şekilleri haricinde spor yapılan günler klasik olarak spor sonrası 1 servis ve kahvaltı öncesi 1 servis tercihen su ile tüketilmesini tavsiye etmekteyiz.

  Spor yapılmayan günlerde ise tercihe bağlı olmak üzere sadece sabahları kahvaltı öncesi su ile tüketilmesini önermekteyiz.

  Bu klasik kullanım şeklinin haricinde gün içi uzun süre proteinli beslenemeyeceğiniz dönemlerde ve gece yatmadan önce 1 servis süt ile kullanabilirsiniz.

  Hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?
  Whey Protein tozları genel olarak Bcaa, Glutamin ve Creatin ile kombine edilmektedir. Kullanıcının amacına, beslenmesine, yapılan spora ve varsa kullanılan diğer Supplement ürünlerine göre değişik kombinasyonlar yapılabilir.

  Biz başlangıç olarak Bodymax Glutamax Pure Glutamine Powder ve Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ile kombinasyon yapmanızı önerebiliriz.

  Bu şekilde yapılacak kombinasyon da Bcaa spor öncesi, protein ve Glutamin spor sonrası kullanabilirsiniz. Bcaa spor yapılmayan günlerde gün içi 1 servis ve Glutamin yatmadan önce 1 servis olarak kullanabilirsiniz.


 • Bodymax Gold Whey Protein 960gr 32 Servis Çilek Besin Bilgisi
  Bodymax Gold Whey Protein 960gr 32 Servis Çilek Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Gold Whey Protein 960gr 32 Servis Çilek Neleri İçermez
  Bodymax Gold Whey Protein 960gr 32 Servis Çilek Nasıl Kullanılır