Bodymax Gold Whey Protein 2250gr 75 Servis Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY030
Son Kullanma Tarihi: 11/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 989,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 989,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 74

Bodymax Gold Whey Protein Tozu Tip 1 & 2 Collagen 2250 Gr 75 Servis Çikolata


Bodymax Gold Whey Protein Tozu Türkiye’de ilk defa Kolajen takviyeli olarak üretilmiş protein tozu ürünüdür.

Bodymax Gold Whey Protein Tozu özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde sizlere Türkiye’de ilk defa kolajen içeren bir protein tozunun avantajlarını sunmaktadır.

Gold Whey Protein Collagen ilavelerinin yanında sindirim ve enzimlerin yüksek olması için Magnezyum, D vitamini, Kalsiyum, K2 Vitamini, B6 ve B12 Vitamini, C vitamini, Çinko ve Folik Asit içermektedir.

Bu vitamin ve Mineraller ile sizlerin protein ihtiyacını karşılamanızın yanında Tip 1 & 2 Collagen takviyesi yardımıyla eklem ve cilt hücrelerinizin toparlanmasına da da yardımcı olabilecek bir formüle sahip ilk protein tozu ürünü olma özelliğine sahiptir.

Gold Whey Öne Çıkanlar

 • Protein 24 gr,
 • Bcaa 5500 Mg,
 • Glutamine 4000 Mg,
 • Yağ 1,2 gr,
 • Şeker 0,5 gr,
 • Karbonhidrat 2 gr,
 • 75 Servis,
 • Çikolata Aromalı.

  Protein Tozu Nasıl Kullanılır?

  Bodymax Gold Whey Protein Tozu her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Fakat klasik ve vaz geçilmeyen kullanım olarak özellikle spor sonrası ve sabah kahvaltı öncesi birer servis olarak tavsiye edilmektedir.

  Whey Protein Tozu Fiyat
  Bodymax Gold Whey Protein Tozu 75 Servis Çikolata Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bodymax Gold Whey Protein %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  Gold Whey Protein Tozu kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bodymax Gold Whey Protein 2250gr 75 Servis Çikolata Besin Bilgisi
  Bodymax Gold Whey Protein 2250gr 75 Servis Çikolata Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Gold Whey Protein 2250gr 75 Servis Çikolata Neleri İçermez
  Bodymax Gold Whey Protein 2250gr 75 Servis Çikolata Nasıl Kullanılır