Bodymax Gold Whey Protein 30gr 60 Saşe Çikolata 1800gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY150
Son Kullanma Tarihi: 11/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 989,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 989,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Bodymax Gold Whey Protein 30gr 60 Saşe Çikolata 1800gr


Bodymax Gold Whey Protein Tozu 30 gramlık tek kullanımlık 60 paket halinde ve her bir paketinde 24 gr proteine ilave olarak kolajen içeren özel bir formüle sahiptir.

Bodymax Gold whey yeni ambalajı sayesinde sizlere kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayacaktır. Spor salonuna giderken spor çantanızın içine veya iş yerinizdeki dolabınıza çok rahat koyabileceğiniz bu ambalaj sayesinde kutu olan ürünlerin taşıma zorluğundan kurtulmuş olacaksınız.

Saşe whey protein tozumuz içerik olarak daha önce satışa sunulan kutu formundaki ürünlerimizle aynı içeriği taşımaktadır. Formül olarak muadil ürünlere göre en farklı özelliği Tip I ve Tip II Kolajen içermesidir. Kolajen içeriği cilt ve eklemlerinizin üzerinde olumlu bir etki yaparak özellikle spor sonrası toparlanma (Recovery) sürecinde etkin bir rol oynayacaktır.

Ayrıca Bodymax Gold Protein Tozu Magnesium, Msm, D Vitamini, Kalsiyum, K2 Vitamini, B6 Vitamini, B12 Vitamini, C Vitamini, Çinko (Zinc) ve Folik Asit içeren vitamin takviyeleri sayesinde sindirim ve enzim konusunda sizlere yardımcı olacak bir içeriğe sahiptir.

Gold Whey Protein Tozu 60 Saşe Özellikleri

 • 24 Gr Whey Protein,
 • 5,5 Gr Bcaa,
 • 4 Gr L Glutamine,
 • Tip I ve Tip II Kolajen,
 • B Vitamin Kompleks,
 • Çikolata Aromalı,
 • 15 paketlik 4 kutu,
 • 60 Servis.

  Gold Whey Protein Tozu Kullanımı

  Bodymax Whey Protein tozu özel kullanım şekilleri haricinde spor yapılan günler klasik olarak spor sonrası 1 paket ve kahvaltı öncesi 1 paket tercihen su ile tüketilmesini tavsiye etmekteyiz.

  Spor yapılmayan günlerde ise tercihe bağlı olmak üzere sadece sabahları kahvaltı öncesi su ile tüketilmesini önermekteyiz.

  Bu klasik kullanım şeklinin haricinde gün içi uzun süre proteinli beslenemeyeceğiniz dönemlerde ve gece yatmadan önce 1 servis süt ile kullanabilirsiniz.

  Gold Whey hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Whey Protein tozları genel olarak Bcaa, Glutamin ve Creatin ile kombine edilmektedir. Kullanıcının amacına, beslenmesine, yapılan spora ve varsa kullanılan diğer Supplement ürünlerine göre değişik kombinasyonlar yapılabilir.

  Biz başlangıç olarak Bodymax Glutamax Pure Glutamine Powder ve Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ile kombinasyon yapmanızı önerebiliriz.

  Bu şekilde yapılacak kombinasyon da Bcaa spor öncesi, protein ve Glutamin spor sonrası kullanabilirsiniz. Bcaa spor yapılmayan günlerde gün içi 1 servis ve Glutamin yatmadan önce 1 servis olarak kullanabilirsiniz.

 • Bodymax Gold Whey Protein 30gr 60 Saşe Çikolata 1800gr Besin Bilgisi
  Bodymax Gold Whey Protein 30gr 60 Saşe Çikolata 1800gr Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Gold Whey Protein 30gr 60 Saşe Çikolata 1800gr Neleri İçermez
  Bodymax Gold Whey Protein 30gr 60 Saşe Çikolata 1800gr Nasıl Kullanılır