Bodymax Gold Whey Protein 2250gr 75 Servis Çikolata

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY030
Son Kullanma Tarihi: 11/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 799,00 TL %11 899,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 799,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 82

Bodymax Gold Whey Protein Tozu Tip 1 & 2 Collagen 2250 Gr 75 Servis Çikolata

Bodymax Gold Whey Protein Tozu Tip 1 & 2 Collagen ilaveli olarak Türkiye’de ilk defa üretilmiş özel bir formüle sahiptir. Bodymax Gold Whey 30 gr servisinde 24 gr protein içermektedir.
Gold Whey Protein Tozu kolajen içeren formülü sayesinde sizlere Türkiye’de ilk defa kolajen içeren bir protein tozunun avantajlarını sunmaktadır. Collagen ilavelerinin yanında sindirim ve enzimlerin yüksek olması için Magnezyum, D vitamini, Kalsiyum, K2 Vitamini, B6 ve B12 Vitamini, C vitamini, Çinko ve Folik Asit içermektedir.
Bu vitamin ve Mineraller ile sizlerin protein ihtiyacını karşılamanızın yanında eklem ve kas ağrılarına da yardımcı olabilecek bir formüle sahip ilk protein tozu ürünü olma özelliğine sahiptir.

Bodymax Gold Whey Öne Çıkanlar

Servisinde (30 gr)
- Protein 24 gr,
- Bcaa 5500 Mg,
- Glutamine 4000 Mg,
- Yağ 1,2 gr
- Şeker 0,5 gr,
- Karbonhidrat 2 gr.

Bodymax Gold Protein Tozu Nasıl Kullanılır?

Bodymax Gold Whey Protein Tozu her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Fakat klasik ve vaz geçilmeyen kullanım olarak özellikle spor sonrası ve sabah kahvaltı öncesi birer servis olarak tavsiye edilmektedir.

Bodymax Whey Protein Tozu Fiyat

Bodymax Gold Whey Protein Tozu Tip 1 & 2 Collagen 2250 Gr 75 Servis Çikolata ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Bodymax Gold Whey Protein en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakenda arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Gold Whey Protein Tozu kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli

Çok Satanlar