Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY008
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 339,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 339,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 95

Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali


Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr ve 50 Servis ve Şeftali aromalı olarak satışa sunulmaktadır. Bodymax Glutamin aroması sayesinde sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Glutamax klasik glutamin formüllerinin ötesinde özel bir içeriğe sahiptir. Bodymax Glutamax Formülünde Magnezyum, C Vitamini, Çinko, B6 Vitamini, Kalsiyum ve Msm içermektedir.

Glutamax Glutamin Öne Çıkanlar

 • L Glutamin 5000 Mg,
 • Magnezyum 200 Mg,
 • Çinko 10 Mg,
 • 50 Servis,
 • Şeftali Aromalı.

  Glutamin Nasıl Kullanılır?

  Bodymax Glutamax klasik kullanım şekli olarak spor sonrası ve yatmadan önce 1 servis kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu kullanım şekline ilave olarak sabah kahvaltı sonrasında da 1 servis ilave edilmektedir.

  Bodymax Glutamine Powder Fiyat
  Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz

  Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  Bodymax Glutamax Glutamine kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali Besin Bilgisi
  Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali Neleri İçermez
  Bodymax Glutamax Glutamine Powder 350 Gr 50 Servis Şeftali Nasıl Kullanılır