Bodymax FireMax Preworkout 16Gr*15 Şase Portakal Aromalı

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY084
Son Kullanma Tarihi: 06/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 259,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 259,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 13

Bodymax Firemax Pre Workout Tek Kullanımlık 16 Gr 15 Paket Portakal


Bodymax FireMax Pre Workout yeni saşe ambalajında ve antrenman öncesi tercih edilen amino asitlere ilave olarak l karnitin, vitamin, mineral ve elektrolitler içeren özel bir formüle sahiptir.

Bodymax FireMax genelde bütün Pre Workout ürünlerde bulunan tüm amino asitlerin özenle bir formülde toplandığı yüksek kalitede bir antrenman öncesi ürünüdür. Formülünde Pre Workout ürünleri için olmazsa olmaz olan Beta Alanin, Arjinin, Betain, Sitrülin Malat, Bcaa lar (Lösin, İzolösin, Valin), Taurin, Tirozin amino asitlerine ilave olarak Kafein, Ginseng, Magnezyum, Potasyum, C Vitamini, B3 Vitamini, B6 Vitamini, B9 Vitamini ve Çinko (zinc) içermektedir.

Bodymax FireMax Pre Workout klasik spor öncesi ürünlerden farklı olarak servisinde 1000 mg karnitin içermektedir. Karnitin içeriğinin sayesinde güç ve enerji kazanımının yanında vücudunuzda istenmeyen yağ dokuları ile mücadele etmede sizlere ciddi manada kolaylık sağlayacaktır.

Bodymax Pre Workout içeriği incelendiği zaman oldukça güçlü bir spor öncesi ürünü olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle vitamin takviyesi sayesinde sizlere ayrıca sindirim ve enzim konusunda da avantaj sağlayan bir formüle sahiptir.

Bodymax FireMax Saşe Preworkout Özellikleri

 • 3000 mg Beta Alanine,
 • 3000 mg Arginine,
 • 1250 mg Kreatin,
 • 750 mg Sitrülin Malat,
 • 3000 mg Bcaa,
 • 1000 mg Taurin,
 • 1000 mg L Karnitin,
 • 200 mg Kafein,
 • 15 Servis,
 • Portakal Aromalı.

  Bodymax Saşe Pre Workout Kullanımı

  Bodymax FireMax Pre Workout antrenmandan yaklaşık olarak 20-30 dakika önce 1 servis (1 Paket) su ile kullanmanız yeterli olacaktır. Spor yapılmayan günlerde kullanmanıza gerek yoktur.

  Pre Workout hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Bodymax FireMax Saşe Pre Workout ürünümüzü Bodymax Gold Whey Protein Tozu, Bodymax Glutamax Pure Glutamine Powder ve Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ile kombin edebilirsiniz.

  Bu şekilde yapılacak kombinasyonda BcaaMax Bcaa Powder ile birlikte spor öncesi, Bodymax Gold Whey Protein Tozu ürünümüzü ise spor sonrası ve kahvaltı öncesi kullanabilirsiniz.

  Kullanıcının amacına, beslenmesine, yapılan spora ve varsa kullanılan diğer Supplement ürünlerine göre değişik kombinasyonlar yapılabilir.


 • Bodymax FireMax Preworkout 16Gr*15 Şase Portakal Aromalı Besin Bilgisi
  Bodymax FireMax Preworkout 16Gr*15 Şase Portakal Aromalı Özellikleri Nelerdir
  Bodymax FireMax Preworkout 16Gr*15 Şase Portakal Aromalı Neleri İçermez
  Bodymax FireMax Preworkout 16Gr*15 Şase Portakal Aromalı Nasıl Kullanılır