Bodymax Creamax Kreatin 300gr Aromasız

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY083
Son Kullanma Tarihi: 11/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 499,00 TL %9 549,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 499,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 4

Bodymax Creamax Kreatin 300gr Aromasız

Bodymax Creamax Kreatin yoğun antrenman yapan ileri derecede sporcular için formüle edilmiş saf creatine içeren üründür. Kreatin egzersiz esnasında güç, daha fazla kas kütlesi oluşturma, en yüksek performans ve gücü artırarak antrenman hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız konusunda en büyük yardımcınız olduğu bilinmektedir.

Kreatin, üç amino asidin bir kombinasyonudur: arginin, metionin ve glisin. Ortalama olarak, yağsız protein, kaliteli karbonhidratlar ve sağlıklı yağlardan oluşan çok yönlü bir diyet günde 1-2 g kreatin sağlayacaktır. Kreatin açısından zengin besinler tipik olarak kırmızı et, kümes hayvanları ve balık gibi proteinlerde bulunur.

Diyetinizden kreatin elde etmenize ve vücudunuzda kreatin sentezlemenize rağmen, ilave kreatin takviyesi, kas kreatin rezervlerini yükseltmenin güvenli ve etkili bir yoludur ve daha fazla kas gücü ve kuvveti kapasitesini artırır.

Bodymax Creatine Öne Çıkanlar

1 Ölçek 5 Gr Üründe
 • Kreatin 5000 Mg,
 • Yağ ve Şeker sıfır,
 • 300 Gram,
 • 60 Servis
 • Saf, Aromasız.


  Kreatin Nasıl Kullanılır?

  Bodymax Creamax klasik kullanım şekli olarak spor öncesi ve spor sonrası 1 servis kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor yapılmayan günlerde ise tercihen sabah kahvaltı sonrası 1 servis kullanabilirsiniz.

  Kreatin Yüklemesi Nasıl Yapılır?

  Kreatin Yüklemesi iki aşamada yapıldığı bilinmektedir. Maryland Üniversitesi Tıp Merkezine göre, yükleme aşamasında günde 5 gramlık artışlar ile toplam 20 ila 25 gram kreatin alınması tavsiye edilmektedir. Tüm yükleme fazı ise yedi gün kadar sürer ve günlük 5 gram ya da daha az dozun alındığı bakım fazı bunu takip eder.

  Bazı araştırmalara göre bir kişi vücut ağırlığının %8’inin gramajı kadar kreatin almalıdır. Yani 100 kg ağırlığındaki bir sporcu günde 8 gram tüketmelidir. Buradan da anlaşılacağı üzere kreatin kullanımı ve yükleme amaca göre değişiklik gösterebilir.


  Hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Kreatin kilo alımı için karbonhidrat tozları ile, kas kütlesi artışı için bcaa, glutamin ve protein tozları ile birlikte kullanılabilir. Kreatin pre workout ürünler olarak adlandırılan içeriğinde de bulunmaktadır


 • Bodymax Creamax Kreatin 300gr Aromasız Besin Bilgisi
  Bodymax Creamax Kreatin 300gr Aromasız Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Creamax Kreatin 300gr Aromasız Neleri İçermez
  Bodymax Creamax Kreatin 300gr Aromasız Nasıl Kullanılır