Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis Limon

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY005
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis Limon

Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr, 116 Servis ve aromalı olarak satışa sunulmaktadır. Bodymax Creamax Creatine Monohydrate aroması sayesinde sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Bodymax Creamax Creatine klasik Kreatin formüllerinin ötesinde özel bir içeriğe sahiptir. Bodymax diğer ürünlerinde olduğu gibi Creatin ürününde de B ve C Vitaminlerini formülüne ilave etmiştir.

Bodymax Creatine Öne Çıkanlar

Servisinde (1 Ölçek 3 Gr)
- Kreatin 3000 Mg,
- C Vitamini 80 Mg,
- B6 Vitamini 5 Mg
- 116 Servis,
- Limon Aromalı.

Kreatin Nasıl Kullanılır?

Bodymax Arjinin klasik kullanım şekli olarak spor öncesi ve spor sonrası 1 servis kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor yapılmayan günlerde ise tercihen sabah kahvaltı sonrası 1 servis kullanabilirsiniz.

Bodymax Creamax Creatine Fiyat

Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Bodymax Creamax Creatine Monohydrate en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Creamax kreatin monohidrat kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis Limon Besin Bilgisi
Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis Limon Özellikleri Nelerdir
Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis Limon Neleri İçermez
Bodymax Creamax Creatine Monohydrate 350 Gr 116 Servis Limon Nasıl Kullanılır