Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY019
Son Kullanma Tarihi: 06/2023

Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma


Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma aromalı olarak bcaa, Glutamin ve Vitamin Kompleksinden oluşan özel bir formüle sahiptir. Bcaa yoğun antrenman temposu içerisinde bulunan sporcular ve özelliklede Vücut Geliştirme sporu yapanlar için oldukça önemli bir Supplement ürünüdür.
Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr klasik protein tozlarından ayrışan en önemli özelliklerinden biriside formülünde bulunan vitaminler ve Zma ile birlikte kompleks bir vitamin grubuna sahip olmasıdır. İçeriğinde bulunan vitaminler ile birlikte sindirim ve enzim konusunda tüketiciye avantaj sağlamaktadır.
Bodymax Isolate Whey Protein Tozu klasik protein tozlarından ayrışan en önemli özelliklerinden biriside formülünde bulunan vitaminler ve Zma ile birlikte kompleks bir vitamin grubuna sahip olmasıdır. İçeiğinde bulunan vitaminler ile birlikte sindirim ve enzim konusunda tüketiciye avantaj sağlamaktadır.
Bcaaplus Bcaa formülünde B6 Vitamini, Magnezyum, Çinko, C Vitamini ve Msm artı olarak bulunmaktadır.

Bodymax Bcaaplus Bcaa Öne Çıkanlar


Servisinde (10 gr)
- Bcaa Karışımı 6 gr,
- Lösin 4 gr,
- İzolösin 1 gr,
- Valin 1 gr
- Glutamine 3 gr,
- Yağ 0 gr.
- Şeker 0 gr.

Bodymax Bcaa Nasıl Kullanılır?


Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma her Supplement ürününde olduğu gibi kişiye özel kullanım şekilleri oluşturulabilir. Fakat klasik ve vaz geçilmeyen kullanım olarak özellikle spor öncesi ve sonrası kullanımı tavsiye edilmektedir.
İleri derecede spor yapanların ise antrenman günleri haricinde 1 ölçek kullanımı önerilmektedir.

Bodymax Bcaaplus Bcaa Fiyat


Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.
Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Bcaaplus Bcaa kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma Besin Bilgisi
Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma Özellikleri Nelerdir
Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma Neleri İçermez
Bodymax Bcaaplus Bcaa 4:1:1 500 Gr 50 Servis Yeşil Elma Nasıl Kullanılır