Bodymax BcaaMax Bcaa 4:1:1 585 Gr 45 Servis Yeşil Elma

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY051
Son Kullanma Tarihi: 06/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 359,00 TL %10 399,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 359,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 39

Bodymax BcaaMax Bcaa Powder 4:1:1 585 Gr 45 Servis Yeşil Elma

Bodymax Bcaamax Bcaa Powder spor esnasında performans artışı ve spor sonrasında toparlanmayı (Recovery) yenilenmeyi desteklemek için formüle edilmiş Supplement ürünüdür.

Bodymax Bcaa servisi 13 gr olup servisinde olabilecek en yüksek oranda Bcaa, Glutamin, Taurin ve Tirozin amino asitlerini içermektedir. Bu amino asitler ve değerlerine bakıldığı zaman Bcaamax ürünün antrenman öncesi (Pre Workout) ve sonrasına için ideal bir formüle sahip olduğu görülmektedir.

Bcaa Powder içeriğinde bulunan elektrolitler (Magnezyum, Potasyum, Sodyum) spor esnasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengelenmesine ve kaslarınızın tam kapasite ile çalışmasına destek vereceği için Bcaamax ürünümüz aynı zamanda spor esnaı (İntra Workout) ürün olarak da kullanıma uygundur.

Bodymax BcaaMax Bcaa Powder B6 Vitamini, C Vitamini, Çinko (Zinc) ve Potasyum içeren vitamin takviyeleri sayesinde sindirim ve enzim konusunda sizlere yardımcı olacak bir içeriğe sahiptir.

Bodymax BcaaMax Özellikleri

 • Bcaa Mixture: 7000 mg,
 • Lösin: 4666 mg,
 • Izolösin: 1166 mg,
 • Valin: 1166 mg,
 • Glutamin: 3000 mg,
 • Taurin: 1000 mg,
 • Tirozin: 0,350 mg,
 • 45 Servis,
 • Yeşil Elma aromalı.

  Bodymax Bcaa Kullanımı

  Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ürünün oldukça zengin bir içeriğe sahip olması ve formülü oluşturan amino asitler, elektrolitler ve vitaminler dikkate alındığında kullanım zamanı olarak spor öncesi, esnası ve sonrasına uygun olduğu için kişiye özel kullanım yapılabilir.

  Ürünün servisi 13 gr (4 ölçek) olduğu için istenildiği takdirde 2 şer ölçek spor öncesi, esnası ve sonrası tüketilebilir. Yine kullanılan başka supplement varsa spor öncesi – esnası veya spor esnası – sonrası 2 şer ölçek kullanılabilir.

  Spor yapılmayan günlerde ise tercihe bağlı olarak gün içi 1 servis kullanılabilir.

  Hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?
  Bcaa lar genel olarak Protein tozu, Pre Workout, Creatin ile kombine edilmektedir. Kullanıcının amacına, beslenmesine, yapılan spora ve varsa kullanılan diğer Supplement ürünlerine göre değişik kombinasyonlar yapılabilir.

  Biz başlangıç olarak Bodymax Gold Whey Protein Tozu ve Bodymax FireMax Preworkout ile kombinasyon yapmanızı önerebiliriz.

  Bu şekilde yapılacak kombinasyon da Bodymax FireMax Preworkout ürünü antrenman öncesi, BcaaMax Bcaa Powder antrenman esnasında, Bodymax Gold Whey Protein Tozunu antrenman sonrası kullanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli