Bodymax BcaaMax Bcaa 4:1:1 13Gr*15 Şase Karpuz

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY087
Son Kullanma Tarihi: 06/2025

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 189,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 189,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 7

Bodymax Bcaamax Bcaa Powder Tek Kullanımlık 13 Gr 15 Paket Karpuz


Bodymax Bcaamax Bcaa Powder tek kullanımlık 13 gramlık 15 paket halinde karpuz, ananas ve yeşil elma aromalı olarak satışa sunulan Bcaa ürünüdür.

Bodymax Bcaa yeni ambalajı sayesinde sizlere kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayacak aç bitir türünde zengin içerikli supplement kullanımı avantajı sağlamaktadır. Ayrıca damak zevkinize hitap edebilmek için de 3 farklı aroma seçeneği sunmaktadır.

Bodymax Bcaa servisi 13 gr olup servisinde olabilecek en yüksek oranda Bcaa, Glutamin, Taurin ve Tirozin amino asitlerini içermektedir. Bu amino asitler ve değerlerine bakıldığı zaman Bcaamax ürünün antrenman öncesi (Pre Workout) ve sonrasına için ideal bir formüle sahip olduğu görülmektedir.

Bcaa Powder içeriğinde bulunan elektrolitler (Magnezyum, Potasyum, Sodyum) spor esnasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengelenmesine ve kaslarınızın tam kapasite ile çalışmasına destek vereceği için Bcaamax ürünümüz aynı zamanda spor esnaı (İntra Workout) ürün olarak da kullanıma uygundur.

Bodymax BcaaMax Bcaa Powder B6 Vitamini, C Vitamini, Çinko (Zinc) ve Potasyum içeren vitamin takviyeleri sayesinde sindirim ve enzim konusunda sizlere yardımcı olacak bir içeriğe sahiptir.

Bcaa 15 Saşe Özellikleri

 • Bcaa Mixture: 7000 mg,
 • Lösin: 4666 mg,
 • Izolösin: 1166 mg,
 • Valin: 1166 mg,
 • Glutamin: 3000 mg,
 • Taurin: 1000 mg,
 • Tirozin: 0,350 mg,
 • 15 Servis,
 • Karpuz aromalı.

  Bcaamax Bcaa Nasıl Kullanılır?

  Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ürünün oldukça zengin bir içeriğe sahip olması ve formülü oluşturan amino asitler, elektrolitler ve vitaminler dikkate alındığında kullanım zamanı olarak spor öncesi, esnası ve sonrasına uygun olduğu için kişiye özel kullanım yapılabilir.

  Spor yapılmayan günlerde ise tercihe bağlı olarak gün içi 1 servis kullanılabilir.

  Bcaa hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Bcaa lar genel olarak Protein tozu, Pre Workout, Creatin ile kombine edilmektedir. Kullanıcının amacına, beslenmesine, yapılan spora ve varsa kullanılan diğer Supplement ürünlerine göre değişik kombinasyonlar yapılabilir.

  Biz başlangıç olarak Bodymax Gold Whey Protein Tozu ve Bodymax FireMax Preworkout ile kombinasyon yapmanızı önerebiliriz.

  Bu şekilde yapılacak kombinasyon da Bodymax FireMax Preworkout ürünü antrenman öncesi, BcaaMax Bcaa Powder antrenman esnasında, Bodymax Gold Whey Protein Tozunu antrenman sonrası kullanabilirsiniz.


 • Bodymax BcaaMax Bcaa 4:1:1 13Gr*15 Şase Karpuz Besin Bilgisi
  Bodymax BcaaMax Bcaa 4:1:1 13Gr*15 Şase Karpuz Özellikleri Nelerdir
  Bodymax BcaaMax Bcaa 4:1:1 13Gr*15 Şase Karpuz Neleri İçermez
  Bodymax BcaaMax Bcaa 4:1:1 13Gr*15 Şase Karpuz Nasıl Kullanılır