Bodymax Argimax Arginine 7 gr Şeftali Aromalı Şase

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BODY070
Son Kullanma Tarihi: 11/2025

Kalan Ürün Adedi: 1

Bodymax Argimax L Arginine Powder Tek Kullanımlık 7 Gr Şeftali Aromalı


Bodymax Argimax L Arginine Powder taşıma ve kullanım kolaylığı sağlayacak 7 gramlık tekli paket halinde servisinde 6000 mg arjinin içeren supplement ürünüdür.

Bodymax Arjinin servisinde 6 gr Arginine içeriği ile sizlere 1 porsiyonda alabileceğiniz maksimum miktarı sunmaktadır. Ayrıca formülünde bulunan Çam Kabuğu ekstesi ile birlikte Argininden beklenen etkiyi daha üst seviyelere çıkaracaktır.

Bodymax Argimax Arginine Magnesium, B3 Vitamini, B6 Vitamini, C Vitamini, Çinko (Zinc) ve Potasyum içeren vitamin takviyeleri sayesinde sindirim ve enzim konusunda sizlere yardımcı olacak bir içeriğe sahiptir.

Argimax tek kullanımlık Özellikleri

 • Servisinde 6000 mg Arjinin,
 • Vitamin Kompleksi,
 • 1 Servis,
 • Saşe orm.
 • Şeftali Aromalı.

  Bodymax Arjinin Nasıl kullanılır?

  Bodymax Argimax Arginine genel olarak spor öncesi ve yatmadan önce birer servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Spor yapılmayan günler de ise gece yatmadan önce 1 servis kullanabilirsiniz.

  Tüm Supplement ürünlerinde olduğu gibi günlük beslenmeniz, amacınız ve yaptığınız spora göre kendinize özel kullanım şekilleri de belirleyebilirisiniz.

  L Arginine hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Arginin ürünleri genel olarak spor öncesinde Creatin, bcaa ve Beta Alanin ile birlikte kullanılmaktadır. Kullanıcının amacına, beslenmesine, yapılan spora ve varsa kullanılan diğer Supplement ürünlerine göre değişik kombinasyonlar yapılabilir.

  Biz başlangıç olarak Bodymax Glutamax Pure Glutamine Powder ve Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ile kombinasyon yapmanızı önerebiliriz.

  Bu şekilde yapılacak kombinasyon da Bodymax Argimax Arginine ve Bcaa spor öncesi, Bodymax Glutamax Pure Glutamine Powder ve Bodymax BcaaMax Bcaa Powder ürünümüzü spor sonrası kullanabilirsiniz.

  Bodymax Arjinin Powder Tek Kullanımlık Fiyat
  Bodymax Argimax L Arginine Powder Tek Kullanımlık 7 Gr 1 Paket Şeftali Aromalı ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz

  Bodymax Argimax L Arginine Powder Tek Kullanımlık 7 Gr 1 Paket ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

  Bodymax Argimax L Arginine Powder saşe kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bodymax Argimax Arginine 7 gr Şeftali Aromalı Şase Besin Bilgisi
  Bodymax Argimax Arginine 7 gr Şeftali Aromalı Şase Özellikleri Nelerdir
  Bodymax Argimax Arginine 7 gr Şeftali Aromalı Şase Neleri İçermez
  Bodymax Argimax Arginine 7 gr Şeftali Aromalı Şase Nasıl Kullanılır