121 Ürün Mevcut

Bodymax Nutrition


Bodymax sporcular ve protein ihtiyacı olan kişilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri ithal edilen yüksek kalitede ham maddelerle üretimini sağlamaktadır.
Bodymax Nutrition ürünlerinin ham maddeleri Türkiye de bulunan toptancıların dünyanın önde gelen üreticilerinden temin ettiği ham maddeler kullanılarak yapılmaktadır. Tüm ürünler; İyi Üretim Uygulaması (GMP), ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 kalite ve güvence sertifikalarına sahip VHMS üretim tesislerinde üretilmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sporculara ulaştırmayı amaçlayan Bodymax Nutiriton paketlemenin Türkiye de yapılmasının avantajı ile her ürün için kendi kategorisindeki en avantajlı ve ulaşılabilir ücretlendirme politikasını uygulamaktadır.
Bodymax Nutrition, sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyen vücut geliştirmecilerin ve profesyonel sporcuların besin takviyesi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olabilecek ürün gamına sahiptir. Sporcuların antrenman verimliliğini yukarıya taşımanın yanında ürünlerindeki güçlü formülasyon sayesinde doğal beslenmeye de destek olmaktadır.
Bodymax Nutrition sporcu gıdaları, sporcuların antrenman öncesi veya sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri takviyeleri içeren güçlü bir ürün gamına sahiptir. Bodymax ürünleri yüksek servis sayısını uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Bodymax Nutrition Ürün Çeşitliliği


Bodymax İsolate whey Protein Tozu %80 oranında üstün kaliteye sahip whey proteini içerir ve içerdiği proteinin %100’ü ultra filitrasyon teknolojisiyle elde edilen %100 peynir altı suyu izolesi dir. Bodymax whey protein tozu 32 ve 68 servislik ürünlerinde Çikolata, Çilek, Muz ve Kurabiye olmak üzere 4 aroma seçeneği sunmaktadır. Bodymax protein diğer protein tozlarına göre içeriğinde artı olarak bulunan vitamin ve mineraller ile kendine özel bir formüle sahiptir.

Bodymax Promass Mas Gainer yüksek oranda kaliteli karbonhidrat içeren kilo alımı ve kas gelişimine yardımcı olabilecek bir formüle sahiptir. Promass Gainer formülünde sindirim ve enzimleri güçlendirecek vitamin ve minerallerin yanında Creatin de içermektedir.

Bodymax Glutamax Glutamine aromalı olarak üretilmiş ve 350 gr ambalajında 50 servis kullanılmaktadır. Bodymax glutamin B6 Vitamini, Kalsiyum ve Msm ilavesine sahiptir.

Bodymax Creamax Kreatin %100 kreatin monohidrat içeren ve kolaylıkla suya karışabilme ve vücutta hızlı emilebilme özellikleriyle öne çıkar. Kreatin tadından dolayı zor içilen bir supplement olması nedeniyle Bodymax ürünü aromalı olarak sizlere sunarak kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Bodymax diğer ürünlerinde olduğu gibi Creatin ürününde de B ve C Vitaminlerini formülüne ilave etmiştir.

Bodymax Bcaaplus 500 Gr ve 50 servis olarak satışa sunulmaktadır. Bodymax bcaa servisinde 6 gr Bcaa, 3 Gr Glutamin, Magnezyum, B Vitamini, C Vitamini, Çino ve Msm içermektedir. Bodymax Bcaa tüketicilerin damak zevkine hitap edebilmek için 2 aroma seçeneği sunmaktadır.

Bodymax Bcaaplus Arjinin 500 Gr ve 71 servise sahiptir. Bodymax Arjinin biline Arginine formüllerine ilave olarak Çam Kabuğu Ekstresi, Çinko, Magnezyum, B3 ve B6 Vitaminlerini formülünde bulundurmaktadır. İçim kolaylığı sağlamak için aromalı olarak üretilmiştir.

Bodymax Thermomax Carnitin sıvı formda 3000 Mg karnitin içermektedir. Thermo Karnitin Likit 1000 Ml ve 33 servistir. Servisinde 1000 Mg Taurine, 200 Mg Green Tea (Yeşil Çay), B1-B2-B3-B5-B6 Vitamini, Potasyum Sitrat, Magnezyum, Chromium Picolinate, C Vitamini, Zencefil Ekstratı ve Piperin içeren oldukça zengin bir formüle sahiptir.

Bodymax Thermomax sıvı ve shot formunda üretilmiştir. Thermomax 100 ml ve 24 shot içeren ambalajla sizlere sunulmaktadır. Her bir shot 300 Mg L Carnitine,1000 Mg Taurine, 200 Mg Green Tea (Yeşil Çay), B1-B2-B3-B5-B6 Vitamini, Potasyum Sitrat, Magnezyum, Chromium Picolinate, C Vitamini, Zencefil Ekstratı ve Piperin içeren oldukça zengin bir formüle sahiptir.

Bodymax Nutrition Fiyat


Bodymax Nutrition ürünlerimiz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

Bodymax Nutrition en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bodymax ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı olması avantajı ile üretim ve perakende arasında çok fazla fiyat farkı olmaması sağlanarak sizlere daha uygun fiyatlar sunmaktayız.

Bodymax ve diğer markalara ait ürünlerimizde müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamak Protein34 Sporcu Gıdaları olarak ilk hedefimizdir.
Bodymax Nutrition ürünlerini kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.