Biogain Mass Gainer Pro 5000 Gr Çilek

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BİOG00022
Son Kullanma Tarihi: 06/2022

Biogain Gainer Pro Karbonhidrat Tozu Çilek 5000 Gr

Biogain Gainer Pro Karbonhidrat Tozu 5000 Gr Kilo ve Hacim artışını desteklemek için %71 karbonhidrat, %18 Whey protein tozuna ilave vitamin, mineral ve Nox karışımı içeren bir formül ile hazırlanmış karbonhidrat tozudur.
Biogain Gainer Karbonhidrat kaynağı olarak Maltodekstrin(GDO' suz), Dektroz ve Palatinose ham maddeleri kullanılarak hazırlanmıştır. Bu şekildeki bir karışımı Multi karbonhidratlardan oluşan bir ürün olarak adlandırabiliriz.

Biogain Gainer Pro Ne İşe Yarar?

Biogain Gainer özel formülasyonu sayesinde kilo ve hacim artışının yanında antrenman esnasında ihtiyacınız olan artı enerji ve güç isteğinize de cevap verebilecek bir karışıma sahip karbonhidrat tozu olarak alternatifleriniz arasındaki yerini almaktadır.

Gainer Pro Öne Çıkanlar

- Her servisinde 36gr Protein / 146,8gr karbonhidrat.

- Multi karbonhidrat karışımı (Maltodekstrin (GDO' suz), Dektroz ve Palatinose™)

- İlave tatlandırıcı ve şeker içermez.

- Yüksek oranlı GH Faktörleri (3700 mg).

- Multivitamin ve mineral Karışımı.
50 Servis
Çilek Aromalı
Biogain Gainer Pro Kullanımı
Kilo ve hacim alımı için ürünü günlük toplamda 300 gr ve öğünlerden sonraya gelecek şekilde süt ile tüketebiliriz. Neden süt? Derseniz süt ile ürünün karbonhidrat ve protein değerlerini yaklaşık %10-15 arası artırmış olursunuz. Buda daha fazla kalori demek olur ve sizin kilo ve hacim artış hedefinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar.
Bu klasik kullanımın ötesinde spordan yaklaşık 30-40 dakika önce 50 gr civarında bir ürünü su ile tüketmeniz halinde spor esnasındaki enerji ihtiyacınızı da karşılamış olur. Yine spor sonrası su ile tüketilmesi halinde antrenman esnasında boşalan Glikojen depolarınızın dolmasını sağlar ve iyileşme sürecimizin de hızlanmasına yardımcı olur.

Biogain Gainer Pro Karbonhidrat Tozu Çilek 5000 Gr Biogain Gainer Pro Karbonhidrat Tozu Çilek 5000 Gr Besin Bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli