Biogain Glutamine Pure Powder 300 Gr

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BİOG0007
Son Kullanma Tarihi: 08/2022

Biogain L-Glutamine Pure Powder 300 Gr 60 Servis

Biogain L-Glutamine Powder %100 Saf aromasız glutamin amino asidi ihtiva eden yüksek kalitede bir sporcu gıdasıdır. Biogain L-Glutamine Powder 60 servis olup her servisinde 5 gram üst seviyede glutamin içermektedir.
Glutamin özellikle vücut geliştirme sporu yapanlar için en önemli amino asit olarak bilinmektedir. Çünkü kas gelişimi ve kas toparlanması haricinde gece alınan glutamin GH tetiklediği bilinmektedir. Biogain L-Glutamine tüm sporcuların glutamin ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla %100 saf ve aromasız formu ile sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Bigjoy Glutamine Ne İşe Yarar?

L-glutamine, kas büyümesine, performansına ve toparlanmasına katkıda bulunan birtakım avantajlara sahiptir:
Bunlardan ilki, kasların parçalanmasını en aza indirgeyen ve protein metabolizmasını geliştiren L-glutamin'in kas sağlığındaki rolüdür. L-glutamine'in kas parçalanmasını önleyici anti-katabolik yeteneği, özellikle kas kütlelerini koruyarak diyet yapan ve vücut yağını kaybetmek isteyenler için faydalıdır.
İkincisi, L-glutamin, bağışıklık sağlığı için etkili bir bileşiktir. Bağışıklık sistemlerinde tercih edilen yakıt kaynağı L-glutamin ve yoğun egzersiz sırasında %50'ye kadar düşen seviyelerde olduğu için, takviye olarak alınan Glutamıne kas performansını korumak için gereklidir.
Son olarak, L-glutamin, bağırsak sağlığının korunmasında çok önemlidir. Kas kazanmak, kilo vermek veya performansı artırmak isteyen her birey için bağırsak sağlığı çok önemli olduğu için bu konuda da sizlere yardımcı olur.

Biogain L-Glutamine Powder Özellikleri

- Her serviste 5000 mg Glutamin içerir.
- Savunma sistemini destekler.
- Vejetaryenler için uygundur.
- Gluten içermez.
- Aspartam içermez.
- Toz ve aromasız formdadır.
Biogain L-Glutamine Powder Kullanımı Nasıldır?
L-glutamin'in vücuda en iyi emilebileceği zaman konusunda farklı öneriler vardır. Bu önerilerden en çok bilineni hem sabah hem de akşam tüketimidir.
Bağışıklık sisteminizi en iyi şekilde güçlendirmek için kalktıktan sonra bir doz 5 gram L-glutamin alın ve yatmadan önce 5 gram daha alınması önerilir.
Amacınız kas dokusunda yüksek glikojen depolamaya sahip kas kütlesi oluşturmak ise, çalışmadan önce ve sonra 5-10 gram Glutamine alabilirsiniz.

Biogain L-Glutamine Pure Powder 300 Gr 60 Servis Biogain L-Glutamine Pure Powder 300 Gr 60 Servis besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli