Biogain Big Amino Kombinasyonu

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BİOG0101

Biogain Big Amino Kombinasyonu Nedir?

Biogain Big Amino Kombinasyonu; Biogain 300 Gram Creatin, 300 Gram Arginine ve 300 Gram Glutamin den oluşan hazır paket olarak satışa sunulmaktadır.

Big Amino Kombinasyonu amino asitler den oluşan bir kombinasyon olarak özellikle dayanıklılık gerektiren sporları yapan (crossfit-boks vb) kişiler için özellikle hazırlanmıştır. Bilindiği üzere yüksek efor ve güç gerektiren dayanıklılık sporu yapanlar için amino asitler vaz geçilmez olmaktadır. Kombinasyonu oluşturan ürünler sporculara ve ihtiyacı olan her kes için daha güçlü antrenman yapmalarını ve kendilerini daha güçlü ve enerjik olmaları noktasında destek olmaktadır. Şimdi kombinasyonu oluşturan ürünlere kısa bir göz atarak tanımaya çalışalım;

Biogain Arginine damar genişlemesine yardımcı olarak damarlarınızın taşıdığı protein miktarının yükselmesine destek olarak kas yapımına artı destek sağlar. Arginine ayrıca gece kullanımlarında GH destekleyerek büyümenize yardımcı olmasının yanında antrenman öncesi kullanımlarda da pre workout etkisi gösterir.

Biogain Creatin hacimsel büyümede kas hacimlerinin büyümesine destek olarak kasların su tutmasını sağlayarak kas hacminizin büyümesine yardımcı olur. Ayrıca Kreatin vücudumuzun enerji deposu olarak bilinen ATP leri destekleyerek sürekli enerjik ve güçlü kalmanızı sağlar. Arginine ile birlikte spor öncesi kullanımlarda ciddi bir pre workout etkisi almanıza yardımcı olur.

Biogain Glutamin kaslarınızın içini doldurarak daha sert ve büyük kaslarınızın oluşumu yanında GH hormonunu destekleyerek büyümenize de yardımcı olur. Ayrıca spor sonrası kas yıkımını engelleyerek kas ağrılarınızın azalmasına da yardımcı olur.

Biogain Big Amino Kombinasyonu Avantajları Nelerdir?

Big Amino Kombinasyonu her kombinasyon ürününü ortak avantajlarından biri olan fiyat-performans avantajına sahiptir. Bunun yanında yukarda tek tek özelliklerini anlatmaya çalıştığımız ürünler sayesinde hacimsel büyümenize ciddi olarak katkı sağlamaktadır.

Big Amino Kombinasyonu doğru kullanım halinde sizleri daha güçlü antrenmanlara hazırlamakla kalmaz aynı zamanda spor esnasında oluşacak kas yıkımınızı da minimize ederek toparlanma sürecinizin kısalmasına da yardımcı olacaktır.

Amino Kombinasyonu ayrıca sizlerin gün boyu kendinizi daha enerjik ve güçlü hissetmenize yardımcı olarak bir sonraki antrenman veya spor müsabakalarına daha rahat çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Biogain Big Amino Kombinasyonu Özellikleri Nelerdir?
 • Fiyat-performans avantajı sağlar.
 • Kas yıkımın önlemenize yardımcı olur.
 • Enerji ve Güç Kazanımına destek verir.

  Biogain Big Amino Kombinasyonu Kullanımı Nasıldır?
  Big Amino Kombinasyonu ve diğer bütün supplement ürünlerinin kişiye özel kullanım şekilleri vardır. Bu kullanım şekilleri tüketicinin amacı, yaptığı spor ve beslenmesine göre değişim göstermektedir. Şimdi biz sizlere Big Amino Kombinasyonunu oluşturan ürünleri nasıl kullanırsanız kas ve hacim alırsınız onu anlatmaya çalışalım;

  Biogain Arginine her gece yatmadan önce 1 ölçek ve spor öncesi 1 ölçek olarak kullanabilirsiniz.

  Biogain Creatin spor günleri spor öncesi ve sonrası olarak birer ölçek alınabilir. Spor yapılmayan günlerde ise sabah 1 ölçek kullanabilirsiniz.

  Biogain Glutamin kahvaltı öncesi 1 ölçek, spor sonrası 1 ölçek ve her gece yatmadan önce 1 ölçek kullanabilirsiniz.

  Burada kısaca anlatmaya çalıştığımız kullanım şekli ve miktarları kişinin amacı, beslenmesi, yapılan spor ve ağırlığına değişiklik gösterebilmektedir. En doğru kullanım şekli kişinin kendine özel olan kullanımdır. Unutulmamalıdır ki her ürün her keste aynı etkiyi göstermemektedir. Bunun için diyetisyen ve/veya spor hocanızdan destek alıp kendinize özel kullanım şeklini bulabilirsiniz.

  Biogain Nutrition Ürümleri
 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli