Biogain Bcaa Powder 2:1:1 500 Gr Saf Aromasız

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BİOG0038
Son Kullanma Tarihi: 06/2022

Biogain Pure Powder Bcaa 2:1:1 500 Gr 100 Servis

Biogain Pure Powder Bcaa 2:1:1 oranında servisinde 5000 mg yüksek kalitede saf ve aromasız Bcaa içeren amino asittir. Biogain aromasız Bcaa saf olması avantajıyla yüksek servis sayısına sahiptir.
Bu nedenle de fiyat-performans noktasında da oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. Biogain bcaa aromasız ve saf olması nedeniyle bir Bcaa dan beklenen bütün verileri karşılamış olur. Üründe aroma ve başka herhangi bir karışım olmadığı için servisinde bulunan miktar kadar bcaa almanızı sağlar. Bu sayede 500 gr olan kutusunda 500 gr Bcaa almış olursunuz.

Biogain Pure Bcaa Ne İşe Yarar?

Şimdi Bcaa kullanımı bizlere ne gibi avantajlar sağlar? Bu konu hakkında kısaca bir değerlendirme yapalım. Bcaa vücut tarafından üretilmediği için dışardan aldığımız bir amino asit grubudur.
Bcaa birincil derecede protein sentezlemesi yaptığı için kanda dolaşan protein miktarının yükselmesine yardımcı olur. Bu nedenle kaslara daha fazla protein taşındığı için kas yapılanmasına destek olur. Dolayısıyla da kasların toparlanması ve iyileşme sürecine de destek olur.

Biogain Bcaa Powder Özellikleri Nelerdir?

- Her serviste 5000 mg BCAA.
- Vejeteryanler için uygundur.
- Gluten ve aspartam içermez.
- Laktoz içermez.
- Aroma ve Tatlandırıcı İçermez.
Biogain Bcaa Powder Kullanımı Nasıldır?
Biogain Bcaa Powder spor öncesi ve sonrası kullanımlar için oldukça uygun bir formülasyona sahiptir. Spor öncesi ve sonrası birer servis kullanmanız antrenman esnasında kaslarınızı korumanızın yanında spor sonrası kullanımla da kas yıkımını önlemenize ve toparlanmanıza yardımcı olacaktır.
Spor yapmadığınız günlerde ise gün içi bir servis kullanmanız gün içi protein sentezlemesi yapmanıza destek olacağı için sizlere avantaj sağlar.

Biogain Pure Powder Bcaa 2:1:1 500 Gr 100 Servis Biogain Pure Powder Bcaa 2:1:1 500 Gr 100 Servis besin bilgisi
Besin Bilgisi
Özellikler
Neleri İçermez
Kullanım Şekli