Bigjoy Vitamins Argimax 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJYV005
Son Kullanma Tarihi: 04/2021

Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül Nedir?


Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle Arjinin, taurin, vitamin ve minerallerden oluşan formül ile dizayn edilmiş üründür.

Bigjoy Vitamins Argi-Max karışımında Vitamin ve mineral bileşenlerinin yanı sıra gingko biloba, ginseng, l-citrulline ve tribulus ile desteklemiş bir içeriğe sahiptir. Sitrulin böbreklerde arjinine dönüşen bir amino asit türüdür.

Bigjoy Vitamins Argi-Max'ın içeriğinde bulunan B6, B12, C vitamini ve çinko normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Saw palmetto, cüce palmiye denilen bir ağacın meyvelerinden elde edilen ve kan dolaşımını hızlanmasına yardımcı olan bir maddedir.

Ginseng oldukça güçlü bir antioksidan olmasından dolayı bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirerek yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur.

Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül ithal edilen ham maddelerle Helal Gıda Kriterlerine uygun olarak Türkiye’de kendi alanında en yetkin ve GMP, ISO, belgeli, tesislerde paketlenmektedir.

Bigjoy Sports ürünlerinin ham maddesi Almanya, Hollanda vs gibi farklı ülkelerde üretilip, bazı ürünler üretildikleri yerde, bazıları ise ülkemizde Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirdiği ve gerekli sertifikalara sahip tesislerde ölçeklenip satışa sunulmaktadır.

Bigjoy Vitamins ArgiMax Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Her serviste 1300 mg arjinin,
 • Çinko, B6 ve B12 vitaminleri ile güçlendirilmiş içeriği bulunur.
 • Bitkisel ekstreler ve l-citrulline ilaveli,
 • Vitamin ve mineral içeriği.

  Bigjoy Vitamins ArgiMax Hazırlanışı Nasıldır?

  1 Servis ( 4 Kapsül ) Bigjoy Vitamins Argi-Max bol sıvı ile teker teker yutulabilir. Kapsüller küçük ve kolay yutulabilir formdadır ve çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Tablet büyüklüğü sebebiyle yutmakta zorluk çekilirse ikiye kırılıp alınabilir.

  Bigjoy Vitamins Argi-Max Kullanımı Nasıldır?

  Bigjoy Vitamins ArgiMax Spor yapılan günler spor öncesi 1 servis ve yatmadan önce 1 servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.
  Spor yapılmayan günler ise yatmadan önce 1 servis kullanabilirsiniz.

  Bigjoy ArgiMax hangi ürünlerle beraber kullanılabilir?

  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül amacınıza, beslenmenize ve yaptığınız spora göre değişmek üzere Bigjoy Bigwhey Protein Tozu ve Bigjoy BcaaBig ile birlikte kombin ederek kullanabilirsiniz.

  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül Satın Al

  Protein34'de satılan tüm Bigjoy Sports ürünleri güncel üretim ve/veya ithal serisindeki ürünlerden oluşmakta ve sadece üreticiden ve/veya distribütör firmadan temin edilmektedir. Tüm ürünler saklama koşullarına uygun şekilde kendi tesislerimizde depolanmakta ve kutu güvenlik bantları kargoya verilmeden önce kontrol edilmektedir.

  Satışa sunulan ürünlerimiz %100 orijinal ve üretici/distribütör firma tarafından güvence altındadır.
  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül ve diğer Bigjoy Sports ürünlerinin özellikleri ve kullanım şekli hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve sipariş vermek için 0216 540 05 45 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli