Bigjoy Vitamins Argimax 120 Kapsül

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJYV005OMN
Son Kullanma Tarihi: 04/2021

Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül


Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül, Big Joy kalite standartlarına uygun ham maddelerle Arjinin, taurin, vitamin ve minerallerden oluşan formül ile dizayn edilmiş üründür.

Bigjoy Vitamins Argi-Max karışımında Vitamin ve mineral bileşenlerinin yanı sıra gingko biloba, ginseng, l-citrulline ve tribulus ile desteklemiş bir içeriğe sahiptir. Sitrulin böbreklerde arjinine dönüşen bir amino asit türüdür.

Bigjoy Vitamins Argi-Max'ın içeriğinde bulunan B6, B12, C vitamini ve çinko normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Saw palmetto, cüce palmiye denilen bir ağacın meyvelerinden elde edilen ve kan dolaşımını hızlanmasına yardımcı olan bir maddedir.

Ginseng oldukça güçlü bir antioksidan olmasından dolayı bağışıklık ve sinir sistemini güçlendirerek yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur.

Bigjoy ArgiMax Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

 • Her serviste 1300 mg arjinin,
 • Çinko, B6 ve B12 vitaminleri ile güçlendirilmiş içeriği bulunur.
 • Bitkisel ekstreler ve l-citrulline ilaveli,
 • Vitamin ve mineral içeriği.


  Bigjoy Vitamins Argi-Max Kullanımı Nasıldır?

  Bigjoy Vitamins ArgiMax Spor yapılan günler spor öncesi 1 servis ve yatmadan önce 1 servis olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Spor yapılmayan günler ise yatmadan önce 1 servis kullanabilirsiniz.

  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül Fiyat
  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül ürünümüze %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Vitamins Argi-Max 120 Kapsül kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Besin Bilgisi
  Özellikler
  Neleri İçermez
  Kullanım Şekli