BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül (BJTRI120)

5,00
Marka : BIGJOY Sports
Fiyat : 89,00 ₺(KDV Dahil)
{{ 'UrunDetay_ToplamStokAdedi' | translate }} : 78
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

  • Son Kullanım Tarihi

    11.2019

  • Havale %5 İndirim

    84,55 TL

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül

BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül performans artışına, kas kütlesi artışına yardımcı olan testosteron düzeylerinin düzenlenmesine destek olması için dizayn edilmiş bitkisel kaynaklı sporcu gıda takviyesi ürünüdür.

Tribulus terrestris, kas kütlesi artışına yardımcı olan testosteron düzeylerini arttırır. Testosteron seviyesinin yükselmesi, kasların iyileşmesi için zamanı azaltır ve protein sentezini veya canlı hücrelerin DNA'yı oluşturan amino asitlerden protein üretme sürecini arttırır ve kromozomların DNA'sında taşınan genetik bilgiye dayanır. Aynı zamanda, pozitif azot dengesini de teşvik eder. Bu eylemlerin kombinasyonu kas kütlesini güçlendirmeye ve arttırmaya yardımcı olur. Çalışmalar, vücudun doğal olarak testosteronu arttırmasına, muhtemelen daha fazla kas büyümesine, kuvvetin artmasına ve dayanıklılığın artmasına olanak tanıyan güçlü bir takviye olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, DHEA'dan farklı bir şekilde testosteron düzeylerini artırır. Tribulus, bir testosteron öncüsü olmak yerine, lüteinizan hormonun (LH) üretimine yol açar. LH düzeyleri arttıkça, doğal testosteron üretimi de artar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül özellikle ZMA ile beraber kullanımda daha iyi sonuç almanıza destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Tribulus kullanımı kan şekerini düşürebileceğinden diabet hastalarının doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Ameliyat olmadan en az 2 hafta önce ürün kullanımı bırakılmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. 17 yaşından küçük çocukların kullanımına uygun değildir. BigJoy Tribulus GRW Terrestris gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için kullanılmaz.

BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül Satın Al

BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY Tribulus Grw 120 Kapsül ve diğer BIGJOY ürünlerini satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.
Kullanım Şekli / Zamanı
Kahvaltıdan Sonra: 1 Servis

Servis = 4 Kapsül


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden "BIGJOY Tribulus"?
> Kas gelişimini ve büyümeyi destekler.

> 500 mg Taurin ve 500 mg Arjinin.

> 1000 mg Tribulus.

> Doğal yollardan testosteron salgılanmasını destekler.

> Libidoyu arttırır.


MYTHPOWER L-CARNITINE 3000 SHOT
MythPower Termojenik
L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul servis başına 3000 mg karnitin, 1000 Mg Taurin , 127 Mg Kafein , 90 mg yeşil çay ekstraktı ve B1-3-5-6 Vitaminleri içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. MythPower L-Carnitine 3000 Mg sıvı formda olup termojenik etkili diyet döneminde kullanılan kilo verme ve enerji kayağı olarak formüle edilmiş bir supplementtir.
CELLUCOR C4
Cellucor C4 60 Servis gelişmiş enerji, dayanıklılık, odaklanma ve pamp etkisi sağlamak için için dizayn edilmiş kreatin ile geliştirilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. C4, 2011'de piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında duyulan bir pre workout olarak sektöre giriş yapmıştır. Dördüncü Nesil C4, bir sonraki yenilik ve arınma seviyesidir. Formülü artık daha güçlü ve daha uzun süre dayanan geliştirilmiş enerji ile daha rahat ve güçlü antrenman yapmanıza destek olur. C4 formülü, enerji, pomp ve performansın geliştirilmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
MYTHPOWER CLA 1250
MythPower CLA 1250 Mg 99 Softgels Omega 6 Yağ asidi grubundan olup vücut tarafından üretilmeyen diyet dönemlerinde kullanılan sporcu gıdası takviye ürünüdür. CLA et ve süt ürünlerinde bulunur, ancak en yüksek konsantrasyonu kırmızı ettir. CLA, birçok yağdan daha düşük erime noktasına sahiptir, bu da vücudunuzun enerji için CLA yı kullandığının açıklamasıdır. CLA, Birleşik Devletler Süt Meclisi Konseyi tarafından yapılan bir sunumu takiben, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından güvenli bir madde olarak kabul edilmiştir. CLA'nın yağsız vücut kitlesini geliştirdiği, yağ kitlesini düşürdüğü ve hatta kanserle mücadeleye yardımcı olduğu yapılan araştırmalarda belirtilmiştir.
SİTEDEKİ BİLGİLER HAKKINDA:
Web Sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır ve doktorunuz veya diğer sağlık uzmanlarının verdiği tavsiyelerin yerini alması anlamına gelmez. Bir sağlık sorununun teşhis veya tedavisinde web sitesi üzerinde veya web sitesi üzerinden mevcut olan bilgileri (bunlarla sınırlı olmamak üzere, Protein34 tarafından çalıştırılan veya sağlık hizmetinde çalışan beslenme uzmanları tarafından web sitesinde sağlanabilecek bilgiler) kullanmamalısınız veya hastalığa yakalanma veya herhangi bir ilacı reçete etme gibi. Diyet takviyeleri ile ilgili bilgi ve ifadeler, Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi amaçlanmamıştır. Kullanmadan önce tüm ürün paketlerini dikkatlice okumanız gerekir.