• Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet

Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0074
 • Son K. Tarihi: 07-2020
  Servis Sayısı: 40
  Servis Fiyatı: 1,47 TL
  Servis Miktarı: 3 Tablet
 • 59,00 TL
    Havale ile: 56,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet

Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet Servisinde 4000 Mg tri-kreatin malat’tan oluşan formülü ile dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Tri-kreatin malat , her biri birbirine bağlanan üç kreatin molekülünden ve bir malik asit molekülünden oluşur. Kreatin, karaciğerinizde, böbreklerinizde ve pankreasınızda doğal olarak üretilir. Oradan enerji olarak kullanılacağı kaslarınıza giden yolu bulur.

Malik asit hücre metabolizmasına, enerji üretimine yardımcı olur ve kas yorgunluğunu azaltmada rol oynar. Kreatin suda çözünür değildir, ancak malik asit ile birleştirildiğinde suda çözünürlüğü artar

Tri-kreatin malat ayrıca kas büyümesine ve kas kasılmasına yardımcı olan adenozin trifosfat üretimini hızlandırır. Adenozin trifosfat seviyeleri arttığında, kas sistemi daha fazla çalışarak yanıt verir. Adenozin trifosfat seviyenizi artırmak için, vücutta yeterli miktarda kreatin almanız gerekir

TRI-CREATINE MALATE, moleküllerin sudaki çözünürlüğünü önemli ölçüde arttırır ve bu nedenle kan dolaşımına daha hızlı emilir ve kreatin monohidratın klasik versiyonundan daha fazla ve verimli kas hücrelerine taşınır.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur?

Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet Karbonhidrat ve Glutamin lerle beraber kullanımında hacimsel büyümeyi destekler. Antrenman öncesi Pre Workout ürünlerle beraber kullanılabilir.

Olası Yan Etkileri Nelerdir

Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Diyabet hastalarının kreatin kullanımı tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Cyclosporine içerikli ilaçlarla birlikte kullanmayınız. Önerilen dozun üzerine çıkmayınız. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Bigjoy Thermonator Ripped 120 Bitkisel Kapsül Satın Al

Bigjoy Tri-Creatine Malate 120 Tablet ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Antrenman Sonrası 1 servis


Spor Yapılmayan Günler:

Gün İçi 1 Servis


Servis : 3 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> Servisinde 4000 Mg Trikreatin Malat


> Enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler


> Spor esnasında performansı iyileştirir


> Kas hacminin gelişmesinde yardımcı olur


> Vejetaryan Kullanıma Uygundur

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler