• BIGJOY Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul Portakal

BIGJOY Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul Portakal

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0058
  • Son K. Tarihi: 02-2021
  • 132,00 TL
      Havale ile: 125,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul

BIGJOY Thermonator L-Carnitine 3000 Mg servis başına 3000 mg karnitin, 100 mg yeşil çay ekstraktı, 50 mg turunç kabuğu ekstraktı (%10 sindefrin içerir) ve yeşil kahve çekirdeği esktraktı içeren sporcu gıdası takviye ürünüdür. Bigjoy Thermonator, sıvı formda olup termojenik etkili bir supplementtir.

BIGJOY Thermonator L-Carnitine sadece karnitin ve kafein den oluşan thermojenik bir ürün değildir. Formülasyonunda bulunan bitkisel takviyeler ile birlikte metabolizmayı hızlandıran ve kalori yakımını destekleyen kompleks bir Yağ yakıcı özelliğine sahiptir. Özellikle Sinefrin kalori yakımını hızlandırmakta dır. Taurin ise bir Pre Workout olduğu için antrenman esnasında enerji seviyesini üst seviyede tutmaya yardımcı olur. Bu sayede fiziksel olarak daha güçlü antrenman yapılabilirsiniz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Thermonator L-Carnitine Ampul Yağ yakımını hızlandırma ve vücuda giren yağları bloke etme özelliğinden dolayı CLA desteği ile beraber kullanılabilir. CLA ların vücutta bulunan yağ ları parçalama ve serbest bırakma özelliği olduğu olduğu için Karnitin le beraber kullanımında etkin bir rol oynar. Günlük yaklaşık 2500 Mg lık bir CLA takviyesi ile beraber Karnitin kombinasyonu yağ yakımı için idealdir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Thermo L-Carnitine yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Spor yapan kişilerin kullanması tavsiye edilmektedir. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, kullanması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucu kayıtlara geçen belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Geç saatlerde kullanımı uykusuzluk yapabilir. Kalp problemi olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Önerilen kullanım talimatına uyulmalıdır.

BIGJOY Thermonator L-Carnitine 3000 Mg 20 Ampul Satın Al

BIGJOY Thermonator L-Carnitine ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenmandan Öncesinde: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçerisinde: 1 Servis

Servis = 1 Ampül : 60ml

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 3000 Mg Karnitin.


> 1000 Mg Taurin.


> 100 mg yeşil çay ekstraktı.


> 50 mg turunç kabuğu ekstraktı (%10 sindefrin içerir).


> Yeşil kahve çekirdeği esktraktı.


> Thermojenik Yağ Yakıcı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

MythPower L-Carnitine Shot 3000 Mg 20 Ampul Portakal
İndirim
13%

MythPower L-Carnitine Shot 30..

149,00 TL 129,00 TL

MythPower L-Carnitine Shot 3000 Mg 12 Ampul Portakal
İndirim
18%

MythPower L-Carnitine Shot 30..

109,00 TL 89,00 TL