• BIGJOY Sports Multibig 90 Kapsül

BIGJOY Sports Multibig 90 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0053
 • Son K. Tarihi: 11-2019
  Servis Sayısı: 30
  Servis Fiyatı: 2,53 TL
  Servis Miktarı: 3 Kapsül
 • 76,00 TL
    Havale ile: 72,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül

BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül, servis başına oldukça zengin bir içeriğe sahip vitamin ve mineral karışımı olarak dizayn edilmiş gıda takviyesi ürünüdür. BIGJOY MULTIBIG, zengin vitamin ve mineral karışımın yanında bitkisel ekstreler ve antioksidanlar içerir.

BIGJOY Multibig, aktif spor yapan sporcuların amacına yönelik geliştirilmiş multivitamin dir. Multibig hareketli bir yaşam ve spor yapan kişiler için hazırlanmış formülü sayesinde vücudun ihtiyacı olan besinler, vitamin, mineral, amino asit ve bitkisel ekstraktları olması gerektiği miktarda sunar. Zengin içeriği ile vücuttaki protein sentezini ve enerji miktarının artmasına destek olur.

Vitaminler (bitkiler veya hayvanlar tarafından yapılan) organik maddeler iken, mineraller topraktan ve sudan gelen inorganik elementlerdir ve bitkiler tarafından emilirler veya hayvanlar tarafından yenilirler. Vücudunuzun büyümesi ve sağlıklı kalması için kalsiyum gibi daha fazla miktarda mineral gerekir. Krom, bakır, iyot, demir, selenyum ve çinko gibi diğer minerallere iz mineralleri denir.

Vitaminler ve mineraller bağışıklık sistemini güçlendirir, normal büyüme ve gelişmeyi destekler ve hücreler ile organların işlerini yapmalarına yardımcı olur. Örneğin, muhtemelen havuçların gözlerinize iyi geldiğini duymuşsundur. Budoğru! Havuç, vücudunuzun A vitamini haline dönüştüğü, göz problemlerini önlemeye yardımcı olan karotenoid adı verilen maddelerle doludur.

Bir başka vitamin olan K vitamini pıhtılaşmaya yardımcı olur (bu nedenle kesikler ve haşlanmalar hızla kanamayı durdurur). Yeşil yapraklı sebzelerde, brokoli ile soya fasulyesinde K vitamini bulacaksınız. Ve güçlü kemiklere sahip olmak için, mineral kalsiyum bakımından zengin olan süt, yoğurt ve yeşil yapraklı sebzeler gibi yiyecekler yemeniz gerekir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül kullanılan her türlü sporcu gıdasının yanında kullanıma uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül hassas kişilerde alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, kaşıntı, solunum güçlüğü, ağız - yüz - dudaklar veya dilde şişme); görülebilir. Bu durumlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir. 16 yaşından küçüklerin kullanımı tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor gözetiminde kullanımı tavsiye edilir. Hardline Vitamin Mineral gıda takviyesidir. Bu ürün herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül Satın Al

BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazamızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY Sports Multibig Vitamin Mineral 90 Kapsül ve diğer BIGJOY ürünlerini satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Klasik Kullanım Şekli:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis

Servis = 3 Tablet

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir.

Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Günlük vitamin ihtiyacının giderilmesine destek olur.


> Kemik ve kıkırdak dokunun güçlenmesine destek olur.


> Vücut fonksiyonlarının düzenlenmesinde yardımcı olur.


> İçerdiği folik asit kan hücrelerinin oluşumunda faydalıdır.


> Bağışıklık sistemini destekler.


> Zindelik verir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler