• BIGJOY Bigwhey Protein 946 Gr 28 Şase Mix

BIGJOY Bigwhey Protein 946 Gr 28 Şase Mix

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0032
  • Son K. Tarihi: 04-2020
  • 137,00 TL
      Havale ile: 130,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe tek kullanımlık Şaseler le hazırlanmış peynir altı suyundan üretilmiş sporcu gıdasıtakviye ürünüdür. Her bir Şasesinde 26 Gr Protein içermektedir. Şase olması nedeni ile kolay taşıma ve kullanım kolaylığının yanında hijyenik olması da tercih sebebi olmaktadır.

BIGJOY Bigwhey Whey protein zengin bir amino asit çeşidine de sahiptir. Kas yapımı ve onarımı için gerekli olan amino asitlerden BCAA 8,1 Gr-Glutamin 8 Gr bulunmaktadır. Ayrıca 1 Gr da Taurin le formüle edilmiştir. Bigwhey Protein servisinde bulunan 2 Gram Kreatin ile beraber oluşturduğu amino asitler le beraber kas yapımı görevinin haricinde Creatin sayesinde enerji kaynağı da olmaktadır. Bu nedenle de antrenman öncesi de kullanıma uygun hale getirilmiştir. BIGJOY Bigwhey Whey protein tozu aroma çeşitleri ve seçenekleri de oldukça zengindir. Bir pakette 3 ayrı aromayı aynı anda alma şansına da sahip olabiliyorsunuz. Aromalar farklı olmasına rağmen 26 Gram protein her serviste alıyorsunuz.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe Bcaa ve Glutamin lerle beraber kullanımında kas yapılanmasına destek olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide bulantısı ve diare görülebilir. Bu durum 1 haftadan fazla devam ederse kullanmayı bırakınız. Tek başına tüm besin ihtiyacını karşılamaz. Dengeli ve çeşit içeren beslenme alışkanlığına alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocuklar sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanmalıdır.

BIGJOY Bigwhey Whey proteini 924 Gr-28 Saşe Satın Al

BİG JOY Bigwhey Whey protein tozu ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye de bulunan Mağazamız da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Kahvaltı Öncesi 1 Servis
Antrenman Sonrası 1 Servis
Yatmadan Önce 1 Servis

Diğer Günler:
Kahvaltıdan önce 1 Ölçek(Tercihen su ile )
Yatmadan önce 1 Ölçek

Servis: 1 Şase (33 Gr)Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> Kutusunda 33 gramlık 28 adet şase halinde paketler


> Her serviste Yüksek BCAA oranı: 5,7 Gr.


> Her serviste yüksek Glutamin oranı: 3,8 Gr.


> 3 Farklı aroma bir arada alma imkanı


> Şase formu sayesinde kolay ve hijyenik kullanım-Kolay taşıma


> Hava ile teması olmaması nedeniyle son kullanma tarihine kadar güvenli kullanım


> Kolay karışma özelliği.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler