• BIGJOY BCAA Pro Go 10 Gr 21 Servis Karpuz

BIGJOY BCAA Pro Go 10 Gr 21 Servis Karpuz

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0001
  • Son K. Tarihi: 07-2020
  • 79,00 TL
      Havale ile: 75,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

BIGJOY BcaaPro Go! 21 Drink Packets

BIGJOY BcaaPro Go! Toz formda-aromalı 10 Gramlık tekli paketler halinde satışa sunulan esansiyel amino asit olan sporcu gıdası takviye ürünüdür.

Tekli paketler olması nedeni ile kolay kullanma ve taşınma özelliği nin yanında hijyen konusunda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gıda takviyesidir. BIGJOY BcaaPro Go! 4:1:1 oranına sahiptir ve içeriğinde 4000 Mg Lösin bulunur. Bcaa enerji-yenilenme ve kas gelişimi için en önemli amino asit tir. Uzun süreli ve sürekli egzersiz sırasında, kaslar, enerji kaynağı olarak büyük miktarda amino asit kullanır. Vücut, enerji üretim yollarındaki glikozun yerini alacakları için BCAA'ları enerji için tercih eder. Kaslar BCAA'ları kullanmaya başladıkça, bu amino asitlerin miktarı azalır, bu da triptofanın beynin içine girmesine ve yorgunluğa neden olur.

Dallanmış zincirli amino asitler, lösin, izolösin ve valini içerir. Bu amino asitler, fiziksel stres ve yoğun egzersiz sırasında kas dokusunun korunması için gereklidir. Sporcuların bakış açısıyla, BCAA'lar anabolik koruyucular olarak işlev görür ve vücuda kas yakmaması için koruyuculuk görevini sağlarlar. .

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY BcaaPro Go! amaca göre hemen hemen her sporcu gıdası takviye ürünleri ile beraber kullanıma uygun dur. Kas büyümesi için Protein Tozu-Amino Asitler / Hacim almak için Karbonhidratlarla beraber / Yağ yakımı diyetlerinde kas kaybını önlemek için (özellikle Thermojonik yağ yakıcı kullananlar) kullanılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY BcaaPro Go! hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 16 yaşından küçük çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı, ALS'li hastalarda kullanıldığında akciğer yetmezliği riskini arttırabilir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin diyet kullanımı karaciğer hastalığına bağlı beyin hasarına yol açabilmektedir. Bu durumlarda kullanılması sakıncalıdır. Bu ürünü kullanıyorsanız planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

BIGJOY BcaaPro Go! 21 Drink Packets Satın Al

BIGJOY BcaaPro Go! ithal edilen ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye'de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal'da bulunan mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenman Esnasında: 1 Servis


Spor Yapılmayan Günler:
Gün İçinde: 1 Servis

Servis: 1 Paket = 10 Gram


Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


> 6000 Mg Amino Asit> 4000 Mg Lösin-1000 Mg Isolösin-1000 Mg Valin içerir.> Düşük kalori olduğu için Yağsız hacim kazanımı sağlar.> Yüksek saflıkta hammadde kullanılmıştır.> Aromalıdır, kolay karıştırılabilir formdadır ve topaklanma yapmaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler