• BIGJOY Arginine Powder 500 Gr Orman Meyveleri

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr Orman Meyveleri

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka:           BIGJOY Sports
  • Ürün Kodu:     BGJY0010
  • Son K. Tarihi: 01-2020
  • 109,00 TL
      Havale ile: 103,00 TL   
    Fiyatlarımıza KDV dahildir.
    Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1
Hediye 2

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr Servisinde 5 Gram Arjinin bulunan amino asit takviyesi dir. Arginine antrenman öncesi performans artışı ile beraber kas onarımı ve protein sentezi görevini de yapar. Arjinin Nitrik oksit seviyesini yükselterek kan dolaşımını hızlandırır damar genişlemesini sağlayarak daha oksijen taşınmasını neden olur. Genişleyen damarlarda hızlı kan taşınması neticesinde de antrenman performansı yükselir, daha fazla protein sentezlendiği içinde kas yıkımını önler ve kas gelişimini de sağlar.

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr % 100 Saf içeriği sayesinde bağışıklık sisteminide destekler. Arginin Pre Workout olarak adlandırılan antrenman öncesi ürünlerin hepsinin formülasyonunda vardır. Ayrıca komleks proteinlerin içinde de doğal olarak bulunur. Aromasız Arjininler tad olarak acı olduğundan tek başına tüketilmesi zor olduğu için herhangi bir içecekle veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber içilebilir.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr kullanım ve etki olarak kas yapımı ve büyüme için protein tozları-amino asitler ve karbonhidratlarla / Antrenman öncesi enerji için Beta Alanin-Creatin ve Bcaalarla beraber kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY Arginine Powder 16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. BIGJOY Arginine Powder gıda takviyesidir ve herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr Satın Al

BIGJOY Arginine Powder 500 Gr ithal ham maddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır. Protein34 sporcu gıdaları Farmatek in bayisi olarak satışlarımızı online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Kartal ve Ümraniye de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:
Antrenman öncesinde 1 servis
Yatmadan önce 1 Servis

Diğer Günler:
Yatmadan Önce 1 Servis

Servis : 1 Ölçek (5 Gr)

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.> BIGJOY Arginine toz formda-Aromalı ve Aromasız olarak üretilmiştir.


> % 100 Saf Arjinin içerir.


> Nitrik Oksit seviyesini yükseltir.


> Kas gelişimini-onarımını ve büyümesini sağlar.


> Pre Workout ürün olarak da görev yapar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler