• BIGJOY Glutabig Glutamine Powder 120 Kapsül

BIGJOY Glutabig Glutamine Powder 120 Kapsül

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Marka:           BIGJOY Sports
 • Ürün Kodu:     BGJY0043
 • Son K. Tarihi: 04-2019
  Servis Sayısı: 60
  Servis Fiyatı: 1,15 TL
  Servis Miktarı: 2 Kapsül
 • 69,00 TL
    Havale ile: 65,00 TL   
  Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  Ücretsiz Kargo

Mevcut Seçenekler:

Hediye 1

BIGJOY GlutaBIG 120 Bitkisel Kapsül

BIGJOY GlutaBig Capsules 120 Bitkisel Kapsül servis başına 5 gram amino asit içeren kapsül formda dizayn edilmiş sporcu gıdası takviye ürünüdür. Glutamin yenilenme ve büyüme için gerekli olan vücut tarafından sentezlenen ve kas sisteminde en fazla bulunan amino asit tir.

Kas sistemimizin % 61 inden fazlası glutamin den oluşur. Bu nedenle yapılan antrenman ve fiziksel aktiviteler de kaslarda ilk önce glutamin eksilir. Glutamin eksilmesi kas iyileşme süresi-yorgunluk ve güç kaybına neden olur. Eksilen glutamin seviyelerinin normale dönmesi 6 gün kadar zaman alabilir.

Glutamin takviyesi alarak kas büyüme ve protein sentezi de normale dönerek daha rahat ve güçlü antrenman yapma ve büyümede gerçekleşebilir. Glutamin büyüme hormonu salgılamaya da yardımcı olur. Büyüme hormonu gece salgılandığı için yatmadan önce alınan Glutamin takviyesi de tetikleyici görev yapar.

Hangi Ürünlerle Birlikte Kullanıma Uygundur? 

BIGJOY GlutaBIG 120 Bitkisel Kapsül protein sentezi ve kas yapımı için protein tozu ve glutaminle / Hacim almak için Gainer ve Bcaa larla beraber destek için kullanılabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

BIGJOY GlutaBig Capsules 120 Bitkisel Kapsül siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. BIGJOY GlutaBig Capsules 120 Bitkisel Kapsül ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavi, teşhis, ya da önlenmesi için kullanılmaz.

BIGJOY GlutaBIG 120 Bitkisel Kapsül Satın Al

BIGJOY GlutaBig Capsules 120 Bitkisel Kapsül ithal edilen hammaddelerle Farmatek tarafından üretilmekte olup Türkiye de bayi kanalı ile satışı yapılmaktadır.Protein34 sporcu gıdaları olarak Farmatek in bayisi olarak satışlarımız online olarak Protein34.com sitemiz ve N11 Mağazamızdan yapmaktayız. Ayrıca Ümraniye ve Kartal’da de bulunan Mağazalarımızdan da toptan ve perakende olarak satış yapmaktayız. BIGJOY ve diğer markalarımızdaki ürünleri satın almak için online sitelerimizi ve mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyat-kredi kartı ile ödeme ve bol hediye seçeneklerimizle ürünlerimizi alabilirsiniz.

Kullanım Şekli / Zamanı


Spor Yapılan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Antrenman Sonrası: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Spor Yapılmayan Günler:

Kahvaltı Öncesi: 1 Servis
Yatmadan Önce: 1 Servis

Servis = 3 Kapsül

Not: Aromasız olduğu için meyve suyu – soda veya kullanılan diğer takviye ürünlerle beraber karıştırılıp içilebilir.

Yapılan aktivitenin seviyesine ve amaca göre servis sayıları değişim gösterebilir. Klasik kullanım haricinde bilgi almak için 02165400545 telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


>Glutamin kas kaybını engeller ve büyümeyi destekler>Glutamin büyüme hormonunu % 400 oranında artırır.>Glutamin kas kaybetmeden yağ yakımı nı sağlar>BIGJOY Gluta Big Sevisinde 1400 Mg Saf Glutamin içerirYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler