Bigjoy Pre-Dator Likit Pre-Workout 1000ml 33 Servis Portakal

5,0 (0 Yorum)

Marka :
Ürün Kodu : BGJY0169
Son Kullanma Tarihi: 09/2024

HEDİYE SEÇİMİ

Kredi Kartı: 479,00 TL
Havale (%5 İndirim!) 479,00 TL TL

Kalan Ürün Adedi: 51

Bigjoy PreDator Likit Pre Workout 1000ml 33 Servis Portakal


Bigjoy PreDator Likit Pre Workout 1000ml 33 Servis Portakal aromalı BCAA, Beta Alanın, Sitrulin ve Alanin amino asitlerinden oluşan likit formda üretilmiş antrenman öncesi ürünüdür.

Bigjoy predator likit supplement ürünleri arasında spor öncesi (pre-workout) olarak adlandırılan kategoriye ait supplement olarak bilinmektedir. Bigjoy predator sıvı içeriği Dennis James’in sporcu beslenmesi ve antrenmanı alanlarındaki tecrübelerinden faydalanılarak üretilip satışa sunulmaktadır.

Bigjoy predator 1000 ML Lİkit içeriği ve bodyforum gibi yorum sitelerinde paylaşılan yorumlar incelendiği zaman oldukça yüksek kalitede ve kullanıcının isteklerini karşılamaya uygun bir formüle sahip olduğu görülmektedir. Predator üstün kaliteli formülü sayesinde en iyi Pre Workout ürünleri arasında kendine üst sıralarda yer bulmaktadır.

PreDator Likit Öne Çıkanlar

 • BCAA, Beta alanin, Sitrülin gibi 18 bileşenden oluşan kompleks formül,
 • B3, B6 ve B12 vitaminleri ilaveli,
 • Servisinde 1000 mg sitrülin içerir.
 • Servisinde 2g Arginine AKG içeriği ile N.O etkisi sunar.
 • Elektrolit içeriği ile yoğun antrenman sonrası kaybedilen minerallerin geri kazanılmasını destekler,
 • 33 Servis,
 • Portakal Aromalı.

  Bigjoy PreDator Pre Workout Kullanımı

  Predator pre workout supplement ürünü klasik olarak antrenman öncesi kullanıma uygundur. Bigjoy predator kullanıcı yorumlarına göre antrenmandan yaklaşık 20-30 dakika önce içilmesi halinde yapılacak egzersizde ekstra güç ve enerji kazanımı sağlandığı paylaşılmaktadır.

  Bigjoy Sports PreDator Likit Fiyat
  Bigjoy PreDator Likit Pre Workout 1000ml 33 Servis Portakal ürünümüz ile ilgilenen tüketicilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli rekabet koşullarına uygun fiyatlarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

  Bigjoy PreDator Likit Pre Workout %100 orijinal ürün garantisini vermekteyiz. Bigjoy markasını ana bayi garantisi ile sizlere sunmaktayız. Bayiliğimiz ile ilgili Bilgilere Bigjoy Sports sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bigjoy Sports PreDator Likit Pre Workout kullananlar ve ürünü kullanmayı düşünen siz tüketicilerimizin görüş ve önerileri bizler için önemlidir. Çünkü ürünler hakkında en doğru ve gerçekçi yorumları kullananlar yapar. Satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ön bilgi için yapılan yorumları inceleyerek bu tecrübeden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.


 • Bigjoy Pre-Dator Likit Pre-Workout 1000ml 33 Servis Portakal Besin Bilgisi
  Bigjoy Pre-Dator Likit Pre-Workout 1000ml 33 Servis Portakal Özellikleri Nelerdir
  Bigjoy Pre-Dator Likit Pre-Workout 1000ml 33 Servis Portakal Neleri İçermez
  Bigjoy Pre-Dator Likit Pre-Workout 1000ml 33 Servis Portakal Nasıl Kullanılır